Квасилівчани вклонилися загиблому герою

П’ять років тому, в цей день на фронті російсько-української війни трагічно загинув сержант Збройних сил України, квасилівчанин Олександр Суліцький. Згадати героя, вклонитися подвигу та покласти квіти на могилу сьогодні прийшли його земляки – учасники бойових дій на сході України та представники політичної партії «Сила Людей».

Ініціатор проведення акції, голова Квасилівського первинного осередку політичної партії «Сила Людей» Павло Дутко зазначив, що війна за незалежність України триває до цих пір і лише завдяки мужності та самовідданості добровольців квасилівчани можуть сьогодні спати спокійно:

– Свого часу Олександр одним із перших пішов на фронт, щоб захистити усіх нас. Він віддав своє життя у битві з ворогом і цей подвиг ми пам’ятатимемо завжди. Останні загострення на сході України свідчать про те, що заспокоюватися рано. Але українська армія нині значно сильніша, ніж вона була в 2014 році, тож наступне завдання – повернення окупованих Росією п’ять років тому територій.

Наприкінці заходу Павло Дутко подарував присутнім на вшануванні учасникам бойових дій із Квасилова книги «Усна історія російсько-української війни» від Інституту національної пам’яті.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...