Квасилівчани зібрали підписи за зменшення ціни на ліфти

Квасилівчани зібрали підписи за зменшення ціни на ліфти

Мешканців квасилівських дев’ятиповерхівок серйозно обурило чергове збільшення вартості електронної картки для проїзду в ліфтах селища. Люди не бажають платити 72 гривні 69 копійок за 100 поїздок, як того вимагає мале приватне підприємство «Леда», тож зібрали підписи під заявою до голови правління громадської організації «Новий Квасилів» Павла Дутка з проханням допомогти вирішити цю проблему.

«Просимо допомогти встановити причину необґрунтованого, на нашу думку, підвищення вартості ліфтової картки до сімдесяти двох гривень 69 копійок за 100 поїздок. Такі підвищення відбуваються мало не щомісяця в поточному році, однак стан ліфтів не кращий, аніж у будинках без карток. Для багатьох жителів нашого селища дана ситуація стає критичною, оскільки придбання картки за такою ціною для пенсіонерів, сімей з маленькими дітьми стає надто дорогим задоволенням, хоча насправді це життєва необхідність. Вартість «виїзду» ліфтом на вулицю дорівнює вартості однієї поїздки на тролейбусі. Маємо інформацію про те, що в Житомирі на аналогічні картки ціна становить 30 гривень» – звертаються до громадського активіста мешканці дев’ятиповерхівок.

Квасилівчани зібрали підписи за зменшення ціни на ліфти2

За словами Павла Дутка, головне завдання на даному етапі – розірвання угоди на обслуговування ліфтів, заключеної між Квасилівською селищною радою та МПП «Леда»:

– В угоді не прописана вартість обслуговування кожного ліфта Квасилова окремо, тож вона суперечить закону. Зараз робимо все, щоб розірвати дану угоду. Далі ж потрібно вирішити: закласти ціну послуги за користування ліфтами в квартплату, чи заключити більш вигідний договір з іншим підприємством. І не потрібно владі нас лякати відсутністю альтернативи і загрозою, що ліфти нібито можуть взагалі зупинитися. В Україні вистачає підприємств, які запропонують значно зручніші умови для мешканців Квасилова. Було б тільки бажання щось змінювати!

Нагадаємо, нині в Квасилові є чинним договір на виконання робіт з технічного обслуговування та поточного ремонту ліфтів, заключений між селищною радою та МПП «Леда», який був продовжений 31 березня 2015 року. А вже за місяць – 1 травня цього року – відбулося суттєве збільшення вартості електронної ліфтової чіп-картки для мешканців багатоповерхівок.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...