Квасилівчанин іде у велику політику

Голова Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей», квасилівчанин Павло Дутко заявив про свій намір висуватися кандидатом в депутати Верховної Ради України на позачергових виборах, які відбудуться 21 липня цього року.

Наразі Павло Дутко збирає кошти на заставу та проведення агітації у розмірі 85 тисяч гривень і звертається до своїх прихильників допомогти йому в цьому.

«Шановні друзі та прихильники! Впродовж останніх тижнів мене постійно запитували, чи збираюся брати участь у виборах до Верховної Ради. Сьогодні вже з упевненістю можу сказати – так, я іду на вибори! Конференція Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей» висунула мене кандидатом в депутати Верховної Ради по мажоритарному округу №153 і я сподіваюся, що 10 червня всеукраїнський з’їзд партії затвердить мою кандидатуру.

Іду до Верховної Ради, щоб робити нову українську політику – захищати інтереси та покращувати життя простих людей, а не олігархічних кланів, які десятиліттями грабують нашу країну і кожного з нас. Також особливу увагу приділятиму вирішенню екологічних проблем, усіляко сприятиму очистці річок, які знаходяться на території округу, щоб вони знову були придатними для купання та відпочинку біля них. Буду приймати закони, які допоможуть створювати нові робочі місця, що сприятиме поверненню наших заробітчан в Україну.

Друзі, я буду чесно працювати на усіх вас, але зараз мені потрібна ваша допомога та підтримка. Для того, щоб зареєструватися кандидатом на мажоритарний округ, слід сплатити ЦВК 42 тисячі гривень. Приблизно стільки ж ще треба на виготовлення агітації і ведення повноцінної передвиборчої кампанії. Ми – одна з перших партій нової країни, яка функціонує відкрито за допомогою підтримки людей. Тож я прошу вас допомогти мені зібрати кошти на заставу та агітацію. Кошти збираю на картку «Приватбанку»: 5168 7427 2675 9933. Обіцяю регулярно звітуватися перед вами за кожну витрачену копійку, як я це робив і чотири роки тому на місцевих виборах.

Також запрошую усіх активних людей, які мене підтримують і прагнуть змін в країні, до своєї команди. Будуть потрібні сотні членів ДВК, спостерігачі, агітатори. Роботи вистачатиме усім. Також буду вдячний за будь які експертні поради та ідеї.

Сила в Парламенті! Підтримай!» – зробив заяву Павло Дутко на своїй сторінці у соціальні мережі «Facebook».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...