Квасилівчанин виграв гроші на відомому телешоу (+відео)

Квасилівчанин виграв гроші на відомому телешоу

Квасилівський КВНщик Володимир Кравчук став одним з головних героїв чергового випуску всеукраїнського гумористичного телешоу «Розсміши коміка» на телеканалі «1+1». Хлопець не лише взяв участь у програмі, але й став її переможцем. Про це повідомляє «ТакеІнфо».

За умовами шоу, Володимирові Кравчуку потрібно було розсмішити відомих українських гумористів Володимира Зеленського та Євгена Кошового. Це квасилівчанину вдалося зробити двічі, що дозволило йому виграти 5 тисяч гривень. Грати далі 27-річний Володимир відмовився, сказавши, що закінчилися жарти.

Виступ Володимира Кравчука розпочинається на 38-й хвилині програми.

У коментарі порталу «Інший Квасилів», переможець гумористичного телешоу «Розсміши коміка» Володимир Кравчук зізнався, що вже не вперше бере участь у цій програмі і збирається робити це і надалі:

– В шоу «Розсміши коміка» я виступав і раніше, але цього разу вперше вирішив це зробити у форматі сольного виступу, читаючи репризи. Мій виступ знімали ще 30 серпня на кіностудії імені Довженка. Помітив, що у зйомці брали участь більше літніх людей, аніж молодих. Але серед учасників я знайшов знайомого КВНщика з Полтави, то разом нам було веселіше. Мій вихід був приблизно всередині. Під час нього особливо згадувати немає що – все пройшло нормально, ніяких курйозів не трапилося. Звісно, хвилювався. Після виступу у мене брали коментар білоруські журналісти, запросили на зйомки їхнього варіанту аналогічного шоу в Мінськ. Єдине, чим лишився незадоволений – так це тим, що не надто добре підготувався і мав мало матеріалу. Але наступного разу виправлюся.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...