Квасилівчанин взяв участь у Марші захисників України

День Незалежності житель Квасилова Олександр Прадош провів у Києві. 24 серпня наш земляк, разом з десятками тисяч інших людей, взяв участь у Марші захисників України, після чого поділився своїми враженнями від побаченого з порталом «Інший Квасилів».

Олександр Прадош розповів, що не є учасником бойових дій на сході, але приїхав до Києва, аби підтримати українських воїнів:

– На вулицях Києва 24 серпня була атмосфера Майдану, яку важко описати. Це як єднання з Всесвітом. Дуже вразив момент, коли один юнак із Криму після вигуку з колони «Крим – це Україна!» став на коліна і простояв так до самого кінця. У нас аж сльози на очах виступили.

Якщо спробувати виразити єдиним словом те, що було на площі Шевченка з 10 години ранку 24 серпня, і з 11.20 на Хрещатику, то це слово було «Дя-ку-є-мо!».  На всьому відтинку від Університету до майдану Незалежності стояли люди, плескали в долоні і безперервно скандували «Дя-ку-є-мо!». Неймовірні враження та емоції! Колона Маршу була величезною. Голова колони підходила вже до Майдану, а хвіст ще формувався біля Університету. Формування відбувалося з ходу, тому, що площа перед Університетом просто не вміщала всіх учасників Маршу.

Величезна кількість людей – у вишиванках. Діти – так майже всі. На Хрещатику стоять  дівчинка років 7-8 з мамою. На дівчинці блакитне платтячко, жовта сумочка. Мама в вишиванці, і у мами ще дитина в колясці. І ось дівчинка зустрічає кожну колону і таким тонесеньким голосочком кричить: «Слава Україні!», «Слава нації!», «Україна!». І дорослі камуфляжні дядьки посміхаються і кричать в усі свої горлянки: «Героям слава!», «Смерть ворогам!»», «Україна – понад усе!»  Працює та сама велика самоорганізація, яка працювала на Майдані. Немає загороджень, немає тих, хто стежать і керує. Цей увесь величезний натовп людей організовується якимсь єдиним духом, як колонія мурашок або бджіл. Ті, хто стоїть на узбіччі, плескають у долоні, кричать «Дякуємо!». А як вітали колони Криму, Донецької та Луганської областей! Коли йшли ці колони, просто стояв рев по шляху!

Також пощастило познайомитися із відомою волонтеркою Яною Зінкевич. Хотів сфотографуватися з нею, але вона чемно відмовила. Сказала, «я не зірка, щоб зі мною фото робити». Але як людина Яна дуже щира та відверта.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...