Квасилівчанин знає, як зменшити витрати теплової енергії в багатоповерхівках

Квасилівчанин знає, як зменшити витрати теплової енергії в багатоповерхівках

Облаштування багатоквартирних будинків Квасилова вузлами обліку та регулювання теплової енергії допоможе вирішити проблему надто дорогого теплопостачання в селищі. В цьому переконаний мешканець Квасилова Роман Висоцький.

«Вирішив вчора зайти на квасилівський сайт, подивитись як там справи, чи стали ми вже жити «по-новому», краще з новою владою. І бачу, що сайту вже нема, замість нього сторінка з петиціями до місцевої влади, стало цікаво.

На даний момент лідирує петиція про «Космічні тарифи на тепло», і я можу зрозуміти людей, сам на початку тижня отримав рахунок і був «приємно» вражений, хоча ще навіть морозів не було. Тим більше, що новий голова, у своїх передвиборчих обіцянках збирався «порішати» це питання…

Тільки от нічого в нього не вийде, навіть якщо він буде дуже сильно старатись, в чому я сумніваюсь.

Не займайтесь популізмом, відчутно знизити тарифи на послуги теплопостачання нереально. Єдиний можливий спосіб допомогти людям в цьому питанні це поступове облаштування багатоквартирних будинків лічильниками теплової енергії та системою регулювання подачі теплової енергії (бажано автоматичною погодозалежною системою регулювання).

Сам працюю в сфері теплопостачання в місті Рівному і знаю точно, що єдиний спосіб змусити ефективно працювати теплопостачальну компанію – це влаштувати систему обліку і моніторингу теплової енергії.

На даний момент всі втрати теплової енергії через неякісну/пошкоджену/відсутню теплову ізоляцію теплових мереж, аварійні витоки, несправне/застаріле обладнання, недостатню кваліфікацію працівників та багато чого іншого лягають на плечі людей які до всіх цих проблем не мають ніякого відношення, в той час як теплопостачальна компанія працює в режимі «і так добре».

Виділіть кошти з місцевого бюджету на облаштування багатоквартирних будинків вузлами обліку та регулювання теплової енергії, хоча б частково (на прикладі міста Рівного – по системі 50/50). Якщо ввімкнути голову, то під цю ініціативу можна навіть спробувати залучити грантові кошти з різноманітних, як вітчизняних, так і європейських фондів.

Досить витрачати кошти на будівництво/облаштування паркових зон і інші помітні проте малоефективні заходи. Ми з вами, не живемо в казці, в нас далеко не все нормально, не час наводити красу, спочатку потрібно зробити щось реально дієве, а потім вже можете будувати пам’ятники, собачі притулки і «боротись» з «ліфтовою мафією» – написав Роман Висоцький на своїй сторінці в соціальній мережі «Вконтакті».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...