Квасилівчанина Павла Дутка зареєстрували кандидатом в депутати Верховної Ради

Центральна виборча комісія ухвалила рішення про реєстрацію жителя Квасилова Павла Дутка кандидатом в депутати по одномандатному округу №153 на позачергових виборах до Верховної Ради України. Відповідна інформація з’явилася на сайті ЦВК.

Павло Дутко народився 30 травня 1981 року в селищі Квасилів Рівненського району Рівненської області, де впродовж усього життя і проживає. Громадянин України. Освіта вища. Заступник голови Рівненської районної федерації футболу, керівник гуртка «Пластуни-новаки» Грушвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Член політичної партії «Сила Людей». Судимість відсутня. Суб’єкт висування – політична партія «Сила Людей».

Нагадаємо, на початку червня цього року пан Павло через повідомлення на власній сторінці у «Фейсбуці» звернувся до своїх прихильників з проханням допомогти зібрати 42 тисячі гривень на сплату застави в ЦВК, адже хотів залежати винятково від виборців, а не від олігархів. За два наступні тижні десятки людей перераховували квасилівчанину гроші на картку і потрібну суму вдалося отримати.

Як відомо, позачергові вибори народних депутатів України відбудуться 21 липня 2019 року.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...