Квасилівська школа закрилася на карантин

Квасилівська школа закрилася на карантин

Карантин у всіх загальноосвітніх закладах Рівненського району, у тому числі – і в Квасилівському НВК «школа-ліцей», запроваджено з сьогоднішнього дня, 25 лютого. Причиною такого рішення є підвищення рівня захворюваності на ГРВІ в районі. Вимушені канікули для квасилівських школярів триватимуть не менше тижня.

24 лютого відбулося оперативне засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненського району. За його результатами, комісія прийняла рішення ввести з 25 лютого по 4 березня 2015 року в дію карантинні заходи на епідемічний період в усіх загальноосвітніх закладах району. Причиною введення карантинних заходів стало значне збільшення захворюваності на ГРВІ у районі.

Як зазначив начальник Рівненського міжрайонного Управління ГУ ДСЕС у Рівненській області Василь Тонконоженко, введення карантину в загальноосвітніх школах району зумовлено тим що в районі стійко зростає рівень захворюваності на гострі респіраторні інфекції. Епідемічний поріг по області становить 90 випадків на 10 тисяч населення, даний показник по району становить 260 на 10 тисяч, що у три рази вище.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської районної ради.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...