Квасилівські депутати провели опитування, про яке ніхто не чув (+відео)

Представники влади Квасилова вкотре заявили, що не знають, як зменшити вартість проїзду в ліфтах дев’ятиповерхівок, яка наразі є однією з найвищих в Україні. Причому, депутати заявляють, що жителі будинків самі не хочуть нічого змінювати. До такого висновку вони прийшли після проведеного нібито опитування. От тільки люди заявляють, щоб насправді їх думкою ніхто не цікавився.

Дискусія про надто високу вартість ліфтових чіп-карт у Квасилові піднялася вчергове під час засідання сесії селищної ради, де один з депутатів, представник політичної партії «Сила Людей» Віктор Манжеран нагадав, що з 1 березня цього року працює робоча група з обслуговування ліфтів у дев’ятиповерхових будинках, яка мала б обговорити різні варіанти вирішення проблеми і ухвалити рішення, що дали б змогу зменшити тариф на дану комунальну послугу. Оскільки пройшло уже три з половиною місяці, а представники робочої групи увесь цей час продовжують мовчати, пан Віктор запропонував надати їм слово безпосередньо на сесії.

Квасилівський селищний голова Степан Горбатюк відповів, що не пам’ятає цін на ліфтові картки:

– Наразі один вихід є – ввести ціну в квартплату. Друге питання – чи воно приживиться, чи ми знову не зупинимо те, що колись мали. Якщо буде звернення людей і люди захочуть – потрібно проводити збори будинків, вносити в квартплату, заключати між підрядником і управителем угоду. Це все дуже складно. Чи ми не зупинимо ліфти?

Член робочої групи з обслуговування ліфтів у дев’ятиповерхових будинках, депутат Квасилівської селищної ради Ніна Волошина запевняє, що інші варіанти окрім того, який є зараз, люди не сприймають:

– Ми розглядали це питання. Але другий поверх навідріз відмовляється платити.

За словами іншого члена робочої групи, депутата селищної ради Марії Шум, вона запропонувала своїм виборцям аж три варіанти подальшого обслуговування ліфтів:

– Я по своєму будинку запитувала. Окрім того, що є зараз і закладення в квартплату ще був такий варіант, аби на квартиру всі мали картки, але була спеціально визначена плата за користування ліфтом, яка залежала б від кількості кімнат у квартирі. Це був єдиний прийнятний варіант, але люди теж його не підтримали. То який варіант? Немає варіантів.

Разом з тим, коли голова Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей» Павло Дутко на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook» запитав жителів дев’ятиповерхових будинків, чи дійсно вони не хочуть змін і їх усе влаштовує, то люди повідомили, що насправді ніякого опитування ніхто не проводив.

«Я навіть не чула про це опитування, я рахую що це дорого платити такі гроші за карточки на ліфт, тим більше недавно карточку нову брала за 125 гривень».

«Ніякого опитування взагалі не проводилося, нехай ці шановні жіночки покажуть де на папері це опитування разом з підписами мешканців будинків? Ото рука руку миє ж комусь!».

«Вони мабуть якийсь відсоток мають з продажу ліфтових карточок, тому і тримаються за ту «Лєду» всіма способами, чесними і нечесними».

«Опитування не проводилося. Перший раз чуємо».

«Ніякого опитування не було».

«Краще в них запитати скільки їм «Лєда» в місяць «відкату» дає… Тому вони й хочуть залишити все як є…».

«Яке ще опитування? Нічого подібного не було, я про таке не чула… Гуляю з дітьми кожного дня… Хтось щось би розповідав якщо б було… Ви знаєте, я ліфтом наразі не користуюся, бо живу на третьому… Але і якість і ціна не відповідає здоровому глузду! Були в мене з «Лєдою» прецеденти на рахунок  прибирання… Ніхто ліфти навіть не прибирає… Я тоді з візком заїхати не могла, бо обгадив хтось… І не знайшла я, хто має прибирати, взяла перчатки, тряпку і сама прибрала…».

«Не було опитування. Це абсурд платити такі гроші за ліфт», «Не опитували, вартість послуг досить висока».

«Вперше чую. Марія Шум від нашого будинку депутат. Ніякого опитування не було!!! А про якість послуг взагалі мовчу, бо це лише нецензурна лексика».

«Мяко кажучи кажуть неправду. Вартість послуг висока. Ліфти не ремонтуються і не обслуговуються. Від ліфтерів чогось добитися проблема. Карткоприймач в 32 будинку ремонтували 3 чи 4 дні і то після самостійного дзвінка в аварійку. Зі слів ремонтникій наші ліфтери їм заявки на ремонт не давали».

«Ніхто нікого не опитував! Ціна не виправдовує якість обслуговування! Три дні чекали на ремонт картриджа в 32 будинку (3 під’їзд.) І хто це може радіти такою вартістю? Може самі депутати?».

«Жодного опитування!!!! Обуренню немає меж, мені як мамі трьох дітей, яка живе на 6 поверсі дуже круто обходяться поїздки ліфтом. Вчимося з дітками ходити пішки, але ситуації різні бувають і без картки дуже важко».

Такою одностайною була реакція квасилівчан.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...