Квасилівські футболісти поступилися у Заборолі

Ні з чим повернувся із Заборолі ФК «ЛМЗ-Квасилів», який проводив матч чергового туру чемпіонату Рівненського району серед команд вищої ліги. Наші футболісти програли місцевому «Продторгобладнанню» з рахунком 1:3, опустившись в середину турнірної таблиці.

«Продторгобладнання» – ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 3:1 (2:1).

22 травня. 14.00. Забороль. Сільський стадіон. 100 глядачів. 26 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: Я.Рабштина (Обарів), В.Коздровський, В.Рикун (обоє – Рівне).

Забороль: Кондрашин, Горецький, Пашковський (В.Павелків, 70), Абрамович (Ярошевич, 89), Ярощук, Ткачук, А.Федас, Михальчук, Шевчук, Худоба (Долінський, 60), П.Федас (Ільіч, 46).

Квасилів: Тимощук, Ковальчук, Гордіюк (Каштан, 56), Мельниченко, Онищук, Панчук, Чернюх (Перець, 46), Грабар (Самойлов, 66), Островський, Наливайко (Шпаковський, 76), Арсенович (Ошманін, 56).

Голи: Худоба (3), Горецький (41, 70) – Онищук (36).

Попередження: А.Федас (23), Пашковський (66), Ярощук (79), Долінський (86) – усі «Продторобладнання».

Юнаки: 2:2 (Кузьмич (37), Горецький (44, з пенальті) – Стецюк (52), Мичко (58)).

Пропустивши швидкий гол в дебюті поєдинку, квасилівчани не розгубилися і зуміли відігратися зусиллями Юрія Онищука. Але раділи «зелено-жовті» недовго. Ще до перерви господарі знову вийшли вперед, а у другому таймі розвинули свій успіх.

Таким чином, після двох 2 турів ФК «ЛМЗ-Квасилів» посідає 7 місце турнірної таблиці чемпіонату району у вищій лізі, де усього виступає 10 команд.

Свою наступну гру чемпіонату квасилівчани проведуть у неділю, 29 травня, коли на власному полі прийматимуть верхівський «Рівес». О 12.00 розпочнеться матч юнаків, а о 14.00 на поле селищного стадіону вийдуть дорослі склади.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)