Квасилівські футболісти зміцнюють свої позиції

Третю перемогу поспіль в чемпіонаті Рівненського району з футболу серед команд вищої ліги здобув ФК «ЛМЗ-Квасилів». Минулої неділі «жовто-зелені» у перенесеному матчі 10 туру в Білій Криниці здолали «Альянс». Цей успіх дозволив квасилівчанам закріпитися на другій позиції таблиці і ще більше відірватися від конкурентів.

«Альянс» – ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 1:3 (1:2).

10 вересня. 14.00. Біла Криниця. Сільський стадіон. 105 глядачів. 24 градуси. Оцінка поля – 3.

Арбітри: М.Таргонський, М.Яковець, Я.Самолюк (усі – Рівне).

Біла Криниця: Ліщинський, Б.Кривко (Микитин, 46), Горецький, Козяр, Юрчук (Рахильчук, 70), Зубік, Команяк (О.Кривко, 74), Хропатий, Марчук (Лебедь, 61), Безбородов, Тхорук.

Квасилів: Кондрашин, Перець (Назарук, 46), Усік (Арсенович, 78), Онищук, Ткачук (Островський, 85), Р.Мельниченко (Ошманін, 61), В.Мельниченко (Гордіюк, 85), Мартинюк, Цілюков, Гаврилюк, Ягелюк.

Голи: Зубік (44) – Гаврилюк (5), Онищук (37, 47).

Попередження: Усік (63) – ФК «ЛМЗ-Квасилів».

Три очки квасилівчани здобули завдяки влучному удару на початку поєдинку Романа Гаврилюка, а також дублю у виконанні Юрія Онищука.

Таким чином, наразі ФК «ЛМЗ-Квасилів» впевнено посідає друге місце у вищій лізі. Своїх найближчих переслідувачів – «Сатурн» та «Калину» – «жовто-зелені» випереджають на 5 очок. Лідирує, як і раніше, «Славія», що має на 11 пунктів більше, ніж квасилівчани.

У неділю, 17 вересня, ФК «ЛМЗ-Квасилів» на власному полі прийматиме «Калину» з Городка. Матч дорослих команд розпочнеться о 14.00. Двома годинами раніше відбудеться зустріч юнацьких складів – ФК «ЛМЗ-юніор» – ФК «Городок-юніор».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...