Квасилівські підприємства – в числі найкращих

Квасилівські підприємства – в числі найкращих

Одразу два квасилівських підприємства увійшли до числа переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» 2014 року. Мова йде про ТзОВ «Річ Ленд», що займається виготовленням торф’яних субстратів та ТзОВ «Агрохімпак», яке спеціалізується на виробництві пестицидів та інших добрив. Нещодавно лауреати конкурсу отримали почесні відзнаки та нагороди.

Нагадаємо, «100 кращих товарів України» – єдиний державний конкурс якості, який проводиться щорічно, починаючи з 2003 року. Проходить він під патронатом Президента України з ініціативи Міністерства економічного розвитку в два етапи – спершу на регіональному рівні, а потім кожна область представляє продукцію своїх підприємств на загальнодержавному етапі. Мета заходу – поширення досвіду роботи підприємств, які впроваджують сучасні системи управління якістю продукції, підвищення конкурентоспроможності місцевих виробників, інформування споживачів про товари, роботи та послуги на споживчому ринку.

Обирали переможців за такими критеріями як якість, безпечність та конкурентоспроможність продукції чи послуги, рівень споживчих властивостей у порівнянні з кращими аналогами, наявність сертифікованої системи управління якістю та іншими показниками.

Приємно відзначити, що квасилівські ТзОВ «Річ Ленд» і ТзОВ «Агрохімпак», в числі інших підприємств нашої області, представили Рівненщину на загальнодержавному рівні, а їх продукція ввійшла до переліку 100 кращих товарів України.

Переможців конкурсу привітали голова облдержадміністрації Віталій Чугунніков і голова обласної ради Михайло Кириллов і вручили дипломи.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської районної ради.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...