Квасилівські пляжні волейболісти дивують Здолбунів

bRmBiC8GYgA

Одразу дві квасилівські команди – чоловіча та жіноча – стали переможцями третього етапу відкритого чемпіонату Здолбунова та Здолбунівського району з пляжного волейболу, що відбувся у суботу, 19 липня, на майданчиках Здолбунівського гідропарку.

Квасилівська чоловіча команда, за яку виступали Володимир Тимощук та Роман Небжицький, виявилася кращою серед 11 команд, які брали участь у змаганнях.

Перемогу здобула і жіноча команда з Квасилова у складі Ірини Єрещенко та Оксани Тарасюк. Наші дівчата обійшли усі 4 інші жіночі команди, що намагалися скласти їм конкуренцію.

За словами переможниці третього етапу відкритого чемпіонату Здолбунова та Здолбунівського району з пляжного волейболу, касилівчанки Ірини Єрещенко, організація змагань була на найвищому рівні:

– Це був наш дебют в чемпіонаті Здолбунова, оскільки в двох перших етапах змагань участі ми не брали. Але на наступних етапах обов’язково будемо виступати і намагатимемося захистити свій титул. Загалом, мені дуже сподобалося. Усі команди були дружелюбними. Панувала весела атмосфера. Нам пощастило вбити одразу двох зайців – прийняли участь в змаганнях, а також покупалися та відпочили на території Здолбунівського гідропарку.

Четвертий за ліком етап відкритого чемпіонату Здолбунова та Здолбунівського району з пляжного волейболу відбудеться наступної суботи, 26 липня.

На фото – квасилівські пляжні волейболісти – переможці третього етапу відкритого чемпіонату Здолбунова та Здолбунівського району з пляжного волейболу. Зліва направо: Ірина Єрешенко, Роман Небжицький, Оксана Тарасюк, Володимир Тимощук.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...