Квасилівські рокери виступили на «Бандерштаті» (+відео)

y_0582f0e6

Квасилівський рок-гурт «Відстань» взяв участь у фестивалі альтернативної музики «Бандерштат», що відбувся у Луцьку з 1 по 3 серпня. Це перший випадок за 8 років проведення одного з найвідоміших рок-фестивалів Західної України, коли в ньому виступали музиканти з Квасилова.

Хлопці з «Відстані» відіграли свою програму в перший день фестивалю, в ніч з п’ятниці на суботу на нічній акустичній сцені. Впродовж 35 хвилин виступу вони виконали 9 власних композицій, переважна більшість з яких – балади з третього альбому гурту, що носить назву «Лети».

Вокаліст гурту «Відстань» Михайло Коваль розповідає, що квасилівські музиканти не лише виступали самі, але й впродовж усіх трьох днів насолоджувалися музикою інших відомих українських рок-гуртів:

– «Відстань» вперше виступає на фестивалі настільки високого рівня. Нам дуже сподобалося. Відзначу чудову організацію «Бандерштату». Вдалося на власні очі побачити таких зірок української музики, як Сашко Положинський та Скрябін. Поспілкувався з Андрієм Середою з гурту «Кому вниз». Взагалі, останнім часом нас часто запрошують на фестивалі. Приміром, перед «Бандерштатом» ми виступали на мото-рок-фестивалі «Західний вітер» у Львові». Збираємося й надалі тішити глядачів нашою творчістю.

Наступний раз квасилівський гурт «Відстань» можна буде побачити на сцені 24 серпня, коли музиканти візьмуть участь в концерті до Дня незалежності України, що відбудеться в Парку імені Тараса Шевченка міста Рівне.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...