Квасилівські волейболістки – найкращі в районі

Команда Квасилова в обох вікових групах стала переможницею першості районної дитячо-юнацької спортивної школи Рівненської районної ради з волейболу серед спортсменок-вихованців закладу. Змагання відбувалися у спортивному залі Квасилівського НВК «школа-ліцей».

Першість, в якій брали участь команди чотирьох населених пунктів району, відбувалася в двох вікових групах, серед дівчат 2001 та 2003 років народження.

У підсумку юні квасилівчанки посіли перше місце. Другою стала команда Нової Любомирки, а третя сходинка дісталася Білій Криниці. Також у змаганнях брали участь дівчата з Олександрії.

За підсумками чемпіонату сформовано збірну команду району, що прийматиме участь в обласній дитячо-юнацькій волейбольній лізі. До її складу потрапили представниці Квасилова Анна Василишина, Софія Капець, Яна Садовська, Юлія Павловська, Каріна Самкова, Катерина Романчук, Дарина Нечай та Марія Процишина.

Про це повідомляє сайт Рівненської райдержадміністрації.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)