Квасилівський адвокат зробить роботу сільських громад прозорішою

Квасилівський адвокат зробить роботу сільських громад прозорішою

Спеціальну ініціативу для сільських громад Волині започатковує квасилівський адвокат Микола Глотов. В рамках проекту, він безоплатно розробить та передасть у користування не менш, ніж 9 веб-сайтів для громад Рівненщини, Волині та Житомирщини. Про це він написав у своєму блозі.

Шановні сільські голови, працівники сільських рад, вчителі, громадські активісти та просто не байдужі люди!

Я, як і багато з вас, хлопець з села. Бо хоч і народився далеко від місця де мешкаю сьогодні, але виріс то я в селі. Тому, переконаний, що маючи значний досвід не лише надання правової допомоги як адвокат, але й створення веб-ресурсів (наприклад, цього блогу), настав час допомогти сільським мешканцям у вирішенні однієї з їх проблем.

Так, мені відомо, що в сільській місцевості є серйозні проблеми з інформуванням мешканців власних громад про діяльність органів місцевого самоврядування. Крім того, інвестори просто не здогадуються скільки в Україні є чудових сіл в яких можна розвивати туризм, виробництво різної екологічно чистої продукції тощо.

Я знаю як змінити ситуацію так, щоб про вашу громаду почули, до неї захотіли приїхати відвідати. Для цього, для початку, необхідно створити веб-сайт громади або її блог.
Саме тому я започатковую ініціативу “Сайт для громади”.

Зокрем, я безкоштовно беруся впродовж 2016 року створити веб-сайти не менше як для 10 сільських громад із Рівненської, Житомирської та Волинської областей. Ці ресурси я буду створювати на базі платформи wordpress в частині можливості її безоплатного використання. Щоб після передачі створених сайтів від мене сільським активістам останнім не довелося за їх використання оплачувати. Оскільки дана ініціатива спрямована саме на громади, які наразі не мають можливості оплачувати кошти за виготовлення повноцінних сайтів і їх утримання.

Вірю, що я витрачу на це свій час не даремно, і створені мною ресурси допоможуть вам. Один із таких сайті вже працює. Його адреса: http://www.povcha.wordpress.com
Це перший із 10 запланованих мною ресурсів.

Всіх бажаючих сільських голів та працівників сільрад, які хочуть, щоб для їх громад я розробив веб-сайт, прошу писати мені мотиваційні листи на електронну пошту: glotov_k@ukr.net.

За результатами проведення відбору, який триватиме упродовж року, до 1 грудня 2016 року, я оберу ще 9 сільських громад для яких розроблю веб-сторінки.

До проведення я залучатиму осіб, які проходять у мене як адвоката практику. Це означає, що щомісяця я обиратиму не менше однієї громади та поступово буду для неї створювати і наповнювати інформацією сайт.

Увага! Відбір може завершитися і раніше, так як щомісяця я планую робити сайт хоча б для однієї громади. Тому, в того, хто виявить бажання в перших рядах, шансів отримати безкоштовний сайт буде більше.

Звертаю увагу, що єдиною причиною, яка може завадити реалізації цієї ініціативи може стати неможливість її реалізувати із не залежних від мене причин.

Також хочу зауважити, що я абсолютно не планую і не можу такою своєю діяльністю скласти конкуренцію людям, які професійно займаються розробкою та супроводом веб-сайтів. Оскільки я юрист, а не програміст. Проте, мій досвід та вміння дозволять допомогти тим, хто не має можливості оплатити професійну розробку веб-сторінок для своїх громад. Крім того, у подальшому сільські активісти завдяки такій моїй допомозі навчаться особливостям постійного оновлення своїх веб-сторінок, їх якісного наповнення тощо» – пише на своєму інтернет-ресурсі Микола Глотов.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...