Квасилівський депутат викупить приміщення колишньої аптеки

IMG_2496

Квасилівська селищна рада продасть нежитлове офісне приміщення, що знаходиться за адресою Рівненська, 2, депутату цієї ж ради Ларисі Денисюк-Серединській. Відповідне рішення депутати прийняли на пленарному засіданні сесії, що відбулася 16 травня.

Нагадаємо, раніше пані Лариса, яка займається наданням адвокатських та юридичних послуг, орендувала дане приміщення.

Це уже не перша спроба відомого в Квасилові адвоката отримати у свою власність приміщення колишньої аптеки. Здійснити приватизацію згаданого об’єкта шляхом викупу депутат намагалася ще минулого року. Але тоді Квасилівська селищна рада своїм рішенням відмовилася дати згоду на продаж. Лише після звернення Лариси Денисюк-Серединської до Житомирського апеляційного адміністративного суду та винесення постанови на її користь, квасилівські депутати змінили свою позицію та дозволили продаж приміщення.

У лютого цього року Фонд державного майна України оцінив нежитлове офісне приміщення за адресою Рівненська, 2 у суму 75 720 гривень. Саме за цією ціною і буде укладений договір купівлі-продажу між селищною радою та адвокатом.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...
 • Бакалавр

  Цікаво, яка площа даного приміщення.

 • Адмін

  У рішенні селищної ради вказано, що загальна площа приміщення становить 36,6 метрів квадратних.

 • Бакалавр

  2068 грн за кв. м. зовсім недорого… як для цегляного будинку, приміщення під комерцію, центр, перший поверх, зупинка…

 • MARAT

  Прекрасненько так скупилася депутат-адвокат, однокімнатну квартиру придбала за 6 у.о. і люстрації не боїться. Певно після двох видурених квартир у обездолених громадян, гектарів земель і приміщень по всій області – ця контора така собі розминочка перед крупнішим уловом….