Квасилівський громадський активіст розповів, чому не можна збільшувати тарифи

Квасилівський громадський активіст розповів, чому не можна збільшувати тарифи

Імовірне збільшення вартості тарифів на послуги теплопостачання від КП «Рівнерайкомуненергія» та підвищення платні за вивіз сміття в Квасилові, яке уже з жовтня стане реальністю завдяки відповідному рішенню виконкому селищної ради, наразі є найобговорюванішими темами серед мешканців Квасилова. Категорично проти підняття тарифів виступає квасилівський громадсько-політичний діяч Павло Дутко.

Своїми роздумами з цього приводу Павло Дутко поділився на власній сторінці у соціальній мережі «Facebook».

«3-го жовтня відбудеться чергова сесія Рівненської районної ради. На ній розглядатиметься питання «Про затвердження економічно обґрунтованих тарифів на теплопостачання комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради». Власне, економічно обґрунтованими розмір нових тарифів вважають керівники КП «Рівнерайкомуненергія». Насправді ж мова іде про значне збільшення тарифів на тепло. Як відомо, ціни за послуги теплопостачання у Квасилові й так були одними з найвищих у районі. Якщо ж їх іще збільшать – багато мешканців Квасилова просто не матимуть змоги вчасно оплачувати тарифи на тепло і опиняться у серйозних боргах, а дехто – і за межею бідності. Тому попереджаю депутатів районної ради від Квасилова: навіть не думайте голосувати за збільшення тарифів! Вас обирали для того, щоб ви захищали інтереси простих людей, а не дбали лише про власне збагачення. Якщо ж хтось із вас підтримає дане рішення – це буде кінець вашої політичної кар’єри. Народ цього вам не пробачить» – пише Павло Дутко.

Крім того, громадський активіст Павло Дутко виявився першим, хто повідомив квасилівчанам новину про рішення влади селища збільшити розмір тарифів на послуги з вивезення побутових відходів для населення.

«Сьогодні пишу тільки про тарифи, адже маю інформацію, про яку мало хто з квасилівчан здогадується. Майже усі в Квасилові засудили КП «Рівнерайкомуненергія», яке в такий непростий час вирішило збільшити і без того обтяжливі для мешканців селища тарифи на тепло. Але, як виявилося, влада Квасилова піднесла людям ще й і свій «сюрприз». Вже з 1 жовтня для мешканців Квасилова значно зросте розмір тарифів на вивезення сміття. Таке рішення ухвалив виконком Квасилівської селищної ради. Звісно, про те, щоб порадитися з людьми і зробити цей процес відкритим – не було і мови. Квасилівчан просто поставили перед фактом. Між тим, зросли тарифи досить серйозно. Приміром, вартість послуг з вивезення твердих побутових відходів для одного жителя приватного сектора відтепер становитиме 6,96 гривні (нинішня ціна – 5,07 гривні). А тариф на вивезення великогабаритних побутових відходів за 1 кубічний метр за останній рік зріс одразу майже на 40 гривень. Було б іще зрозуміло, якби при цьому колективне підприємство «Житловик-1» підвищило якість обслуговування населення, але ж ні – до роботи комунальників, як і раніше, залишається дуже багато претензій. Якщо так буде і далі, не виключаю, що вже незабаром квасилівчани почнуть розривати контракти на вивезення сміття з КП «Житловик-1» і заключати їх з найближчими сміттєзвалищами. Дешевше буде» – зазначив Павло Дутко.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (5 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...