Квасилівський «кіборг» після одужання працюватиме в облдержадміністрації

Квасилівський «кіборг» після одужання отримає посаду в облдержадміністрації

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков зустрівся з квасилівським «кіборгом» Федором Мисюрою, котрий був поранений в Донецькому аеропорту. Під час зустрічі голова ОДА запропонував бійцю після комісування перейти на роботу до обласного управління інфраструктури та промисловості. На що Федір Мисюра погодився.

Про це повідомляє сайт Рівненської обласної державної адміністрації.

«Той характер та героїзм, який ви проявили, обороняючи Донецький аеропорт, викликає велику повагу. Не меншу жагу до життя ви проявили й під час лікування. Тож думаю ви будете принциповим і в інших, таких же важливих, питаннях. У нас тут свій «фронт» – економічний, тож я вас кличу далеко не на відпочинок. Нам потрібно так само принципово боротися з корупцією та налагоджувати життя в області. Переконаний, що той характер, який ви продемонстрували, стане в нагоді і ви також принципово боротиметеся з хабарями та «відкатами», – зазначив голова ОДА.

У свою чергу Федір Мисюра подякував Віталію Чугуннікову за підтримку та висловив готовність перейти до обласного управління, як тільки дозволить йому це стан здоров’я.
«Я розумію ту відповідальність, яка сьогодні лежить на нас, і можу запевнити, що робитиму усе від мене залежне для належного виконання поставлених завдань», – сказав квасилівський «кіборг».

Нагадаємо, що Федір Мисюра працює головним спеціалістом в управлінні транспорту і зв’язку виконавчого комітету Рівненської міської ради. Був мобілізований в зону АТО у серпні минулого року. Під час виконання бойового завдання у Донецькому аеропорту отримав важке поранення вночі 15 січня 2015 року. У критичному стані «кіборга» було доставлено в Дніпропетровську лікарню. Після кількох перенесених операцій Федір Мисюра повернувся до Квасилова. У березні пройшов перший цикл реабілітації у Трускавці. Наразі лікується у Рівненському військовому госпіталі.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...