Квасилівський рок-гурт «Відстань» записав черговий альбом

FuPrODhXTPw

Наприкінці квітня побачила світ чергова, вже четверта за ліком платівка квасилівсього рок-гурту «Відстань», що носить назву «32». Альбом, який хлопці записали на рівненській студії звукозапису «Індюк Рекордз», містить 12 композицій.

– Альбомом «32» наш гурт ознаменував повернення до більш важкої музики, – розповідає вокаліст «Відстані» Михайло Коваль. – Попередня платівка була баладною. Але наразі подібні експерименти ми скінчили, знову виконуючи звичний для нас панк та метал.

bjAOEsIFZys

– Чому в альбомі «32» вперше у вашій творчості зустрічаються російськомовні пісні?

– На початку нинішнього року ми, разом з рівненськими рок-гуртами взяли участь у роботі над триб’ют-альбомом легендарної команди «Гражданская оборона», виконавши та записавши кавер-версії кількох відомих пісень її лідера Єгора Лєтова. Тож російськомовні композиції на альбомі «Відстані» «32» – саме звідти. Вирішили доповнити ними нашу нову платівку.

– Яка головна ідея вашого нового альбому?

– Як і раніше, у свої пісні ми вкладаємо той сенс, що людина має за будь-яких обставин залишатися особистістю, думати власною головою і не дозволяти собою маніпулювати іншим.

Завантажити новий альбом квасилівського рок-гурту «Відстань» «32» ви можете ТУТ.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...