Квасилівським адвокатам пропонують взяти участь в конкурсі

Квасилівським адвокатам пропонують взяти участь в конкурсі

На виконання наказу Міністерства юстиції України від 19.08.2015 № 224/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення восьмого конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Конкурс проводиться з метою залучення адвокатів для надання правових послуг, визначених частиною другою статті 13 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», суб’єктам права на безоплатну вторинну правову допомогу, визначеним статтею 14 зазначеного Закону.

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються головними територіальними управліннями юстиції в областях та місті Києві, районними, районними у містах, міськими (міст обласного значення), міськрайонними та міжрайонними управліннями юстиції з 31 серпня по 30 вересня 2015 року включно.

Конкурс проводиться у три етапи:

– перший етап – розгляд документів, поданих претендентами – відбудеться у регіонах 6 -8 жовтня 2015 року;
– другий етап – письмове тестування претендентів – відбудеться одночасно в областях та місті Києві 10 жовтня 2015 року;
– третій етап – індивідуальні співбесіди з претендентами – відбудеться:
14-15 жовтня – у Вінницькій, Запорізькій, Рівненській, Сумській, Тернопільській та Херсонській областях.

Увага! Зразки заяви, біографічної довідки, анкети, а також посилання на оголошення про проведення конкурсу на сайті відповідного головного територіального управління юстиції ви можете переглянути за посиланням http://www.legalaid.gov.ua/ua/konkurs-advokativ/vosmyi-konkurs.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Кавказька, 7, тел. (097) 313-20-44, (0362) 26-08-40.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...