Квасилівським хлопцям заборонили виступати на змаганнях у Здолбунові

mYxcbISCnXE

Перемога на п’ятому етапі Здолбунівської ліги з пляжного волейболу, швидше за все, стане останньою для чоловічої команди з Квасилова. Організатори прийняли рішення не допускати квасилівських хлопців до подальшої участі у змаганнях. Натомість квасилівська жіноча команда виступатиме у Здолбунвській лізі з пляжного волейболу й надалі, але, – вже у змаганнях серед чоловіків.

П’ятий етап Здолбунівської ліги з пляжного волейболу, матчі якого відбулися 9 серпня, як і два попередніх, завершився тріумфом квасилівських пляжних волейболістів. Знову перемогу в змаганнях здобули як чоловіча (Роман Небжицький та Володимир Тимощук), так і жіноча (Ірина Єрещенко та Оксана Тарасюк) команди з Квасилова.

Але раділи квасилівчани недовго. Уже після завершення змагань стало відомо, що чоловіча команда з Квасилова в наступних етапах Здолбунівської ліги з пляжного волейболу участі більше взяти не зможе. У той же час квасилівські дівчата – продовжать свої виступи, але вже серед чоловіків. Головний суддя змагань Віктор Сачук заборону участі в турнірі чоловічої команди з Квасилова пояснює необхідністю дотримання положення, згідно з яким проводяться матчі Здолбунівської ліги з пляжного волейболу:

– Згідно положеня змагань, до участі в нашій лізі допускаються лише команди зі Здолбунова та Здолбунівського району. У змаганнях бере участь так багато команд, що ми фізично не встигаємо провести усі матчі протягом світлої пори доби, а грають спортсмени, як відомо, під відкритим небом. Попередній етап, у зв’язку з цим, доводилося догравати вже вночі, що суперечить усім нормам техніки безпеки.

Пояснення головного судді зрозуміле. Але, разом з тим, залишаються і питання. Найголовніше з них – чому квасилівські команди раніше допускали до участі у змаганнях, якщо це суперечило положенню? І чому про положення згадали лише після того, як чоловіча та жіноча команди з Квасилова виграли три поспіль етапи Здолбунівської ліги з пляжного волейболу?

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...