Квасилову радять збирати небезпечні побутові відходи окремо

PM809image002

У рамках інформаційної кампанії щодо обережного поводження з небезпечними побутовими відходами, громадська організація «Рівненський центр «Соціальне партнерство» презентувала відеоролик. У ньому рівненські активісти демонструють, які з видів побутових відходів не можна викидати у сміттєві контейнери. Окрім того, ролик закликає звертатися до місцевої влади із вимогою налагодити окреме збирання таких небезпечних відходів.

«На сьогодні сміттєві баки, що розміщуються у безпосередній близькості до житлових будинків, містять у собі «коктейль», у якому поряд з органічними рештками знаходяться ртуть, нікель, цинк, свинець, інші небезпечні метали з батарейок, лампочок, електроприладів, причому все це приправлено барвниками, пестицидами, миючими засобами та різноманітними хімікатами. Неконтрольоване змішування усіх цих хімічних елементів створює надзвичайно отруйну та вибухонебезпечну суміш, яка становить значну та невідворотну шкоду не лише довкіллю, а й життю та здоров’ю людини» – зазначають представники громадської організації «Рівненський центр «Соціальне партнерство».

«Дана проблема є актуальною і для Квасилова, тож мешканцям вашого селища також слід замислитися над можливістю запровадження окремого збирання небезпечних побутових відходів» – вважає рівненський громадський активіст Святослав Клічук. І з ним важко не погодитися, адже у Квасилові також ще й досі для усього сміття передбачені одні спільні контейнери, що становить серйозну загрозу як для природи, так і для мешканців селища.

Нагадаємо, наразі в Квасилові без проблем можна здати лише відпрацьовані батарейки. Їх уже більше двох місяців приймають в магазинах Добробут» та «Продукти» (поблизу залізничного переїзду).

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...