«Київстар» запровадив «Розумний облік» води у селищі

Національний мобільний оператор «Київстар» на замовлення «Рівнеоблводоканалу» реалізував комерційний проєкт «Розумного обліку» води у Квасилові.Про це повідомляє пресслужба «Київстару».

За допомогою «Розумного обліку» від «Київстар» тепер можна віддалено збирати, обліковувати та обробляти показники витрат води в 16 багатоквартирних будинках Квасилова, а також відстежувати стан водопроводу на різних ділянках й отримувати сповіщення про аварії чи незаконне втручання в мережу.

В цьому рішенні використовується технологія NB-IoT (Narrow Band Internet of Things), завдяки якій сигнал може проходити навіть до важкодоступних місць у підвальних приміщеннях чи з товстими стінами та дозволяє пристроям роками працювати в режимі низького енергоспоживання без заміни елементів живлення. Проєкт реалізовано на технічній базі європейського виробника водомірів «Sensus» з використанням пристроїв для віддаленого моніторингу від одного з найбільших українських виробників  – СП «Радміртех». За час роботи над рішенням для «Рівнеоблводоканалу» спеціалісти здійснили проєктування, комплектацію і виробництво вузлів обліку, виконали їх монтаж та налаштування, а також активували технологію в мережі оператора.

Рішення «Розумний облік» від «Київстару» дає змогу «Рівнеоблводоканалу»:

– знизити втрати води на 10-15%;

– мати системний облік ресурсів;

– балансувати витрати ресурсів від моменту забору води до кінцевого споживання;

– контролювати погодинні витрати води кожним багатоквартирним будинком;

– переглядати інформацію про об’єми споживання води в зручному веб-інтерфейсі;

– виключити ймовірність помилок в обліку за рахунок відсутності «людського фактору».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...