Люди хочуть, щоб у Квасилові облаштували додаткову зупинку

Люди хочуть, щоб облаштували додаткову зупинку

Зустріч мешканців вулиць Замкової та Шевченка з головою громадської організації «Новий Квасилів» Павлом Дутком відбулася у суботу, 20 червня. Люди звернулися до громадського діяча з проханням допомогти облаштувати автобусну зупинку поблизу їх вулиць, оскільки добиратися до центру Квасилова, щоб сісти в автобус, чи маршрутне таксі, їм складно.

За словами мешканців вулиць Замкової та Шевченка, ідеальним був би варіант, якби автобусна зупинка на вимогу була поблизу знаку з написом «Здолбунівський район», а також з іншого боку дороги – біля Здолбунівського заводу залізобетонних виробів. Однак усі їх звернення до представників влади поки не дають жодних результатів.

Мешканка вулиці Замкової, пенсіонерка Анна Качановська говорить, що відсутність автобусної зупинки поблизу в’їзду в Здолбунівський район створює серйозні проблеми для усіх членів її сім’ї:

– Мій онук – інвалід. Мати змушена регулярно возити його у спеціальний садок до Рівного. Дитина не може долати таку значну відстань до зупинки маршрутки, дуже втомлюється. А ще на наших вулицях є багато пенсіонерів, їм також важко. А водії сільських маршрутних таксі не зупиняються біля знаку «Здолбунівський район» поблизу нашої вулиці, адже зупинки там немає, хоча є необхідне місце для неї і є всі умови.

Скаржиться на труднощі, викликані небажанням водіїв зупинятися поблизу Замкової, і інша жителька цієї вулиці – Валентина Шевчук:

– Поки дійду зранку до зупинки в центрі Квасилова – повз мене проїжджає до п’яти сільських маршруток і жодна не зупиняється. Втрачається дуже багато часу. Крім того, коли їдеш додому з Рівного, ніколи не знаєш, зупиниться водій поблизу нашої вулиці, чи ні. Якщо він не зупиняється, то доводиться виходити поблизу «Волинь-Цементу» і також долати значну відстань, повертаючись пішки назад. Тож зупинка на вимогу біля Замкової нам дуже потрібна.

Голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко зазначив, що підніматиме на усіх рівнях питання облаштування зупинки поблизу знаку «Здолбунівський район»:

– Відмовляючи в облаштуванні зупинки біля вулиці Замкової у Квасилові, представники влади та Служби автомобільних доріг області посилаються на вимоги, згідно з якими зупинки сільських маршруток розташовують не частіше, ніж через 3 кілометри. Але сьогодні ми усі бачимо, що автобусна зупинка для мешканців вулиць Замкової та Шевченка дуже потрібна. Тут живе багато пенсіонерів, батьків з маленькими дітьми, є інваліди. Тому не потрібно створювати їм додаткових труднощів. Влада повинна була б задуматися над вирішенням цієї проблеми. Тим більше, що особливих фінансових вкладень облаштування зупинки на вимогу в цьому місці не потребує. Головне, щоб було бажання.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...