Маршрутка: платити не можна обурюватись

Маршрутка платити не можна обурюватись

Самовільне підвищення плати за проїзд міжміськими перевізниками, за переважно німої згоди пасажирів – це створення прецеденту нехтування законом на побутовому рівні. Не дивуйтеся, якщо завтра, зайшовши до магазину по хліб, продавчиня вимагатиме від вас, наприклад, шість гривень замість зазначених на ціннику п’яти. Мовляв, транспорт здорожчав, а добратись додому потрібно.

Спілкувався із перевізником з Квасилова. Визнає, що чинить протиправно. Нарікає, що держава вчинила так само, задекларувавши один курс долара, а реальність говорить про інше. Пропоную йому взятись разом за наведення порядку та добиватись пониження ціни на пальне, чи, принаймні, її регулювання. Так, блокувати роботу АЗС. Так, зупинити перевезення. Так, будуть незручності. Посміявся, сказав, що обурені пасажири поб’ють вікна в маршрутках, якщо не зможуть дістатись місця роботи, чи навчання. Про те, щоб довести власну збитковість, облікуючи пасажиропотік, мову не веде. Хоче, аби збереглося те, що було колись – реальні прибутки не висвітлювались, водіям вірили на слово, послуга не покращувалась. Ви справді за це? Ви за безлад? За те, що на різних маршрутах беруть різну плату за проїзд, на власний розсуд, як зараз це відбувається в Рівному? Вартість проїзду регулюється нормативно-правовими актами, не варто ставати співучасниками правопорушення! Це звернення стосується всіх – пасажирів, перевізників, водіїв!

4 березня в приміщенні Рівненської ОДА, о 15.00 в 601 кабінеті відбудуться громадські слухання, тож у всіх є можливість поборотися за свої права.

Дмитро СІЛЬМАН

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...