Мешканці багатоповерхівки відмовляються від централізованого опалення (+відео)

Мешканці багатоповерхівки відмовляються від централізованого опалення

Відмовитися від централізованого опалення вирішили мешканці п’ятиповерхового будинку по вулиці Молодіжній, 28, що у Квасилові. Люди кажуть, що тарифи на тепло, які встановлює їм КП «Рівнерайкомуненергія», є надто високими і значно вигідніше буде перейти на альтернативні види обігріву власних квартир.

Щоправда, владі Квасилова та представникам теплопостачального підприємства ініціатива мешканців будинку, судячи з усього, не надто сподобалася. Міжвідомча комісія на чолі з заступником селищного голови Квасилова Анатолієм Котовським, що засідала 31 березня, прийняла рішення дати мешканцям будинку по вулиці Молодіжній, 28 дозвіл на відключення від централізованого опалення лише в тому випадку, якщо відповідні заяви будуть від власників усіх 60 квартир. Наразі мешканці 10 квартир виступають категорично проти відключення. Тож вирішення питання зайшло у глухий кут.

Пропонуємо вашій увазі сюжет про бажання мешканців квасилівської багатоповерхівки відключитися від централізованого опалення, а також засідання міжвідомчої комісії з цього приводу, який транслювався днями на телеканалі «Рівне 1».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...