Мешканці селища допомагають українській армії

Вчора, 24 листопада, воїни української армії, які наразі знаходяться на передовій і несуть службу в зоні АТО на сході України, отримали посилку з Квасилова – нову бензопилу, яка була їм потрібна для заготівлі дров на зиму.

Допомогу українським солдатам надали представники партії «Сила Людей», які оперативно зібрали кошти, необхідні на інструмент. Як розповів голова Рівненcької районної організації цієї політичної сили Павло Дутко, він та його однодумці одразу відгукнулися на заклик воїнів придбати бензопилу на фронт:

– Зі мною зв’язався наш земляк, мешканець Квасилова, який захищає нашу територіальну цілісність у зоні АТО, і розповів, що хлопці мерзнуть на передовій, бо не мають бензопили для заготівлі дров. Потрібно було вирішувати питання дуже оперативно. Тож уже за кілька днів ми назбирали потрібну суму коштів, запакували інструмент і відправили на схід. Ми дуже вдячні українськім воїнам, які захищають наші землі від окупантів. Солдати ж, у свою чергу, обіцяли надіслати у Квасилів з фронту український прапор, який буде для нас усіх оберегом.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...