Міліція не хоче шукати викрадачів поштових скриньок?

Міліція не хоче шукати викрадачів поштових скриньок

Вже впродовж кількох місяців мешканці першого під’їзду дев’ятиповерхівки по вулиці Молодіжній, 48 у Квасилові змушені обходитися без поштових скриньок, які наприкінці березня зрізали та викрали невідомі. Тож тепер усю кореспонденцію та рахунки за комунальні послуги листоноша скидає в єдиний целофановий пакет, що прикріплений на першому поверсі.

Зникнення поштових скриньок викликало серйозне обурення серед мешканців пі’їзду, яке не стихає до цих пір. Люди переконані, що викрали скриньки злочинці за вказівкою однієї з мешканок першого поверху цього під’їзду. Наталія Войтишин, яка живе в цьому під’їзді кількома поверхами вище, навіть бачила усе на власні очі:

– Наприкінці березня я, а також інші сусіди бачили, як невідомий чоловік болгаркою зрізає наші поштові скриньки, а біля нього стоїть жінка, що живе на першому поверсі, і віддає команди. Коли почали запитувати, що вони роблять, жінка відповіла, що зрізає скриньки і збирається викинути їх, оскільки там багато сміття і вони їй нібито заважають. Але ж скриньки є нашою спільною власністю, і ніхто подібних протизаконних дій їй робити не дозволяв! У результаті, куди винесли зрізані скриньки – встановити так і не вдалося.

Постраждалі мешканці під’їзду неодноразово зверталися із письмовими заявами як в селищну раду, так і в правоохоронні органи. Але покарати винних у зникненні скриньок їм, як розповідає Наталія Войтишин, не вдається:

– Обидва наші звернення до селищної ради керівники Квасилова переадресували в Рівненський районний відділ міліції, особливо не задумуючись над тим, як вирішити проблему. Безпорадними виявилися і керівники колективного підприємства «Житловик-1», що обслуговує будинок. Не може, чи не хоче нам допомогти і міліція. Приїхавши на місце події лише на другий день, правоохоронці сказали, що не бачать складу злочину і порадили пошукати скриньки в підвалі жінки, яка керувала їх знищенням. Далі ж прийшла письмова відповідь від районного відділу міліції, в якому йшлося, що підозрюваний у вчиненні злочину нібито знаходиться в Білорусі і притягнути до відповідальності його не можуть. У той же час жінку з першої квартири, яка у всьому винна, ніхто не підозрює. Більше того, вона написала скаргу в міліцію на мешканців під’їзду, які їй нібито погрожують. І тепер в міліцію викликають уже нас. Але ж люди бачили, як усе відбувалося, є чимало свідків цих подій, які все детально можуть розповісти правоохоронцям. Чому міліція не хоче покарати справжніх винуватців злочину?

Останню відповідь від Рівненського районного відділу міліції мешканці під’їзду отримали ще 7 квітня цього року. Чи вживалися з тих пір правоохоронцями якість заходи задля покарання винних – людям ніхто не повідомляв. У разі, якщо проблема найближчим часом не буде вирішена, і поштові скриньки не повернуть на місце – мешканці першого під’їзду будинку по вулиці Молодіжній, 48 збираються скаржитися в прокуратуру та органи вищого рівня Міністерства внутрішніх справ, на бездіяльність місцевих правоохоронців.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...