Місцеві вибори: троє квасилівчан стали депутатами

Рівненській міська та районна ТВК оголосили результати місцевих виборів. За їх підсумками, троє жителів селища Квасилів отримають депутатські мандати. Це – Федір Мисюра, Павло Дутко та Дмитро Сільман.

Таким чином, у Рівненській міській раді восьмого скликання Квасилів презентуватиме лише один депутат. Це – начальник управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА Федір Мисюра, який здобув перемогу в своєму окрузі, висуваючись від партії «Європейська солідарність».

Натомість, не потрапили до міської ради Наталія Максимова («За майбутнє»), Павло Дутко («Голос»), Наталія Дейнека («Сила і честь»), Анатолій Мороза та Віта Кисільова (обоє – «Рівне разом»), Світлана Басовець (ВО «Батьківщина»), Ірина Іванюк та Юлія Герба (обидві – Радикальна партія Олега Ляшка), а також Ілля Маркевич («Християнсько-Демократичний Союз»).

Ще двоє представників Квасилова виграли вибори до Рівненської районної ради. За списком партії «Голос» туди потрапив Павло Дутко, а від партії «За майбутнє» мандат отримав Дмитро Сільман. Відзначимо, що останній висувався по округу №2 (Рівненський район), до якого Квасилів не входив.

Не зуміли отримати мандати депутата районної ради Юлія Герба (Радикальна партія Олега Ляшка), Іванна Громенко, Наталія Максимова, Сергій Тазюк та Наталія Лєкарєва (усі – «За майбутнє»), Віктор Манжеран («Голос»), Світлана Басовець (ВО «Батьківщина») та Віталій Биць («Сила і честь»).

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...