«Морган Феніче» допоміг Рівненщині покращити економічні показники

«Морган Феніче» допоміг Рівненщині покращити промислові показники

Квасилівське ТОВ «Морган Феніче», що спеціалізується на виробництві меблів, продемонструвало найбільший приріст у реалізації власної продукції серед усіх підприємств Рівненської області за 2014 рік. Про це повідомляє сайт «Press Центр».

Показники «Морган Феніче», допомогли Рівненському району вийти у лідери за приростом реалізації продукції на Рівненщині в 2014 році – плюс 56,7%. У той же час Рівненщина завдяки квасилівським мебельникам досягла зростання промислового виробництва у 3,6% в порівнянні з 2013 роком.

Усього впродовж 2014 року ТОВ «Морган Феніче» виробило продукції на 350 мільйонів гривень. Наразі на квасилівському меблевому підприємстві працює близько 620 людей. В подальших планах керівництва підприємства – продовжити нарощувати виробництво та збільшити кількість робочих місць до 1000.

Нагадаємо, 12 листопада минулого року кілька сотень працівників квасилівського ТОВ «Морган Феніче» пікетували Рівненське обласне управління Державної фіскальної служби, вимагаючи повернути 20 мільйонів гривень ПДВ, які заборгувала перед підприємством держава. За кілька днів після цього, головний податківець Рівненщини Дмитро Зайцев назвав згаданий пікет «виставою».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...