На базі професійного ліцею відкрили навчально-практичний автоцентр

У Квасилівському професійному ліцеї в центрі «Сучасні транспортні технології» готуватимуть спеціалістів за такими популярними професіями, як рихтувальники, слюсарі з ремонту, водії, майстри з діагностики електронного обладнання та інші.

Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

«Це вже 30-ий навчально-практичний центр, який  відкрили на Рівненщині. У закладі є необхідне електроустаткування, камери фарбування машин, рихтувальна лабораторія і навіть обладнання для аквапринту (це інноваційна технологія для декорування поверхонь будь-яких форм і текстур). Студенти забезпечені найкращим устаткуванням у Західній Україні», – наголосив голова ОДА Віталій Коваль.

«Система професійної освіти має бути мобільною і передувати усім викликам. А також йти попереду тих подій, які мають відбуватися. Цей заклад є продовженням підняття рейтингу фахової професії. Адже економіку області створюють саме робітничі професії», – розповів директор департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський.

За словами директора Квасилівського професійного ліцею Олександра Савчука, люди, які навчатимуться в цьому навчально-практичному автоценті, зможуть не лише отримати професію, а й відповідати на всі сучасні виклики галузі транспортної технології.

Нагадаємо, що у Квасилівському професійному ліцеї вже працює навчально-практичний центр «Зварювальні технології».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...