На дорогах вулиць Тихої, Вишневої та Білої вкладуть асфальтогранулят

Роботи з поточного ремонту вулиць Тихої, Вишневої та Білої розпочала Рівненська міська рада минулого тижня.

Працівники Комунального Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг (міськШЕУ), яке є виконавцем робіт, вже встигли розпланувати площу механізованим способом за допомогою грейдера.

Далі дорожники збираються улаштувати підстильні та вирівнювальні шари основи зі щебеню, після чого вкладатимуть на проїжджу частину вулиць асфальтогранулят товщиною 15 (7) сантиметрів.

Як повідомляє сайт e-tender.ua, міськШЕУ здобуло можливість виконувати згадані роботи за спрощеною, допороговою процедурою.

На поточний ремонт вулиці Тихої виділять 100 тисяч гривень, на такий же ремонт двох інших вулиць – Вишневої та Білої – по 199 900 гривень.

Нагадаємо, у грудні 2020 року депутат Рівненської районної ради Павло Дутко надіслав звернення до голови Рівненської міської ради Олександра Третяка з пропозиціями до бюджету, серед яких були наступні: провести асфальтування доріг по вулицях Білій, Вишневій та завершити асфальтування дороги по вулиці Тихій у Квасилові.

Крім того, у березні 2020 року в Стратегічний план розвитку Квасилова його автори «забули» вписати ремонт вулиці Білої. Але після звернення Павла Дутка до міського голови та подальших виступів представників партії «Голос» на пленарному засіданні сесії Рівненської міської ради, пункт «Виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту вулиці Білої» таки додали до документу.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...