На Мирній у Квасилові не задоволені, як вивозять сміття

На Мирній у Квасилові не задоволені, як вивозять сміття

З проханням покращити якість надання послуг із вивезення твердих побутових відходів звернулися до селищного голови Квасилова Степана Горбатюка жителі вулиці Мирної.

«Проблема полягає в тому, що сміття вивозиться в робочий час, коли більшість людей немає вдома. Пакети зі сміттям, які ми виносимо на вулицю, водій сміттєвоза самостійно категорично відмовляється забирати, мотивуючи відмову відсутністю вантажника» – йдеться зокрема у зверненні, яке оприлюднив під час засідання виконавчого комітету Квасилівської селищної ради, що відбулося 30 серпня, член виконкому, мешканець вулиці Мирної Павло Дутко.

За словами голови громадської організації Новий Квасилів» Павла Дутка, виконком регулярно збільшує тариф на вивіз сміття для населення, тож і якість наданих послуг має відповідати ціні, яку платять люди:

– Звернення підписали практично усі мешканці вулиці Мирної. Люди запитують мене як члена виконкому: за що ми платимо такі великі гроші, якщо нас змушують ще й грузити сміття. Звісна річ, що більшість жителів вулиці в робочий час знаходяться поза межами власних господарств, тому фізично не можуть закидати мішки зі сміттям в машину. Вважаю, що цим мають займатися працівники колективного підприємства «Житловик-1», з яким селищна рада заключила договір на вивіз твердих побутових відходів.

На це заступник Квасилівського селищного голови Анатолій Котовський відповів, що влада розгляне звернення, зареєстроване в селищній раді, і направить його виконавцеві послуг – колективному підприємству «Житловик-1».

Нагадаємо, що з 1 серпня цього року виконком Квасилівської селищної ради суттєво збільшив ціну на вивезення побутових відходів для населення. Таким чином, за новим тарифом мешканці приватного сектору сплачуватимуть за вивіз твердих побутових відходів 9,19 гривні з розрахунку на одного жителя.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...