На вулиці Білій у Квасилові людям заважає каміння на дорозі (+фото)

na-vulytsi-bilij-u-kvasylovi-lyudyam-zavazhaje-kaminnya-na-dorozi

Хотіли як краще, а вийшло, як завжди… Саме так можна охарактеризувати ситуацію, що склалася на вулиці Білій у Квасилові. Нещодавно влада селища вирішила вирівняти тут проїзджу частину дороги за допомогою грейдера. Натомість, мешканці вулиці заявляють, що з ними ніхто не порадився і після проведення відповідних робіт якість дорожнього покриття стала просто жахливою.

Як зазначив заступник селищного голови Квасилова Анатолій Котовський, усього грейдер проїхався по восьми вулицях з найгіршим покриттям, щоб вирівняти дорогу:

– Ми хотіли покращити якість проїжджої частини доріг, вирівняти ями, які там утворилися після дощів. Для цього пустили грейдер. Під час цих робіт люди виходили на вулицю, спілкувалися з нами і підказували, яку частину дороги і як потрібно підрівняти.

na-vulytsi-bilij-u-kvasylovi-lyudyam-zavazhaje-kaminnya-na-dorozi2

Щоправда, ідея пустити грейдер на вулиці з дрібно щебеневим покриттям сподобалася далеко не усім мешканцям Квасилова. Зокрема жителька вулиці Білої Анна Кислашко стверджує, що провівши такі роботи влада селища зіпсувала проїзджу частину її вулиці:

– Усі мої сусіди дотримуються такої ж думки. Проїхавшись нашою дорогою, грейдер здер усю верхню частину покриття, вивернувши щебінь на поверхню. Тепер тут не можна нормально проїхати дітям на велосипедах, та пройти людям, які змушені чіплятися за каміння. Я вже не кажу про пилюку, що утворилася і в якій тепер щодня забруднюють свій одяг школярі.

Нам сказали, що рішення провести подібні роботи приймалося на сесії Квасилівської селищної ради. Але нас, мешканців вулиці, ніхто не запитав, чи потрібна нам подібна допомога. Коли засипали щебінь на Білій попереднього разу, довелося чекати кілька років, поки він нормально втрамбується. Схоже, те саме буде і зараз. Хотілося б побачити документи, згідно з якими влада проводила роботи у нас на вулиці, адже нам створили великі проблеми і за це хтось має відповісти.

Як стало відомо, мешканці вулиці Білої не збираються залишати все, як є, і готують запит до селищної ради з вимогою привести проїзджу частину дороги в належний стан. Хоча б такий, який був до роботи тут ремонтників.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...