На вулиці мороз? Час класти асфальт! (+фото)

DSCN0685

Схоже, вкладати асфальтне покриття в екстремальних умовах – одне з улюблених занять у Квасилові. Минулого четверга влада селища вирішила заасфальтувати ще кілька десятків метрів знищеної дороги по вулиці Перспективній (бетонка). І все б нічого, якби не морозна погода на вулиці у цей час. Крім того, закінчувала вкладання ремонтна бригада ввечері, коли вже було темно. 

Спеціалісти кажуть, що роботи з вкладання асфальту виконувалися з порушенням технології і прогнозують, що таке дорожнє покриття почне руйнуватися вже після першої відлиги, а взагалі – не протримається і року.

DSCN0686

Нагадаємо, це вже не перший випадок, коли асфальт в Квасилові кладеться в екстремальних погодних умовах з порушенням технології подібних робіт. Так у листопаді минулого року працівники Рівненського райавтодору на тій таки вулиці Перспективній, виконуючи ямковий ремонт, вкладали асфальт прямо у калюжі після сильного дощу.

DSCN0690

DSCN0691

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 4,33 із 5)
Loading...
 • Не секрет, що дороги – це ласий шматок для чиновників та компаній, що виконують роботи пов’язані з асфальтуванням і всі ми звикли до того, що якщо кладеться асфальт, то скоріше за все на цьому хтось непогано може “заробити”.
  В статті автор пише, що: “…Спеціалісти кажуть, що роботи з вкладання асфальту виконувалися з порушенням технології…”, можливо і так, але щоб ця інформація була об’єктивною, то було б добре зіслатися на цього спеціаліста (інженер Іванов І. І. з підприємства “Будтех”).

  Що стосується укладення асфальту в морозну погоду, то тут дійсно, температура (за даними сайту sinoptik.ua) 27 листопада 2014 року була в межах від -9 до -4 градусів. Отже, якщо використовували метод гарячого асфальтування, то технологія була порушена, так як такі роботи можна проводити не нижче +5 градусів. Інша справа, якщо укладення виконувалося методом холодного асфальтування.

  Тут потрібно більше інформації, щоб бути об’єктивним і використати факти (таке собі журналістське розслідування). А на такому рівні дана стаття це “вода” з критикою місцевої влади.

  • Павло

   Чого тільки не вигадають прихильники місцевої влади, щоб
   відбілити її недбальство. Ви чули, щоб рівнерайавтодор десь колись
   використовував холодне асфальтування? Така технологія використовується
   переважно при ямковому ремонті, а у нас було суцільне вкладання асфальтного
   покриття. Тому холодного асфальтування не могло бути в принципі. А чим ви тоді
   минулорічне вкладання асфальту в калюжі поясните? Яка технологія
   застосовувалася там?

   • Те що я прихильник місцевої влади – думка суб’єктивна. Просто намагаюся бути неупередженим і об’єктивно оцінювати стан речей.
    Про яке відбілювання влади може йти мова? Мій коментар – це не більше ніж особиста думка, в якій я ні нікого не виправдовую, а пропоную розібратися. Візьміть для прикладу статті на ЗС, де грунтовно розяснюють і досить часто прикладають копії документів, які слугують доказом і дають читачеві змогу незалежно оцінити ту чи іншу ситуацію.
    Я розумію, що критика – це не дуже приємна річ, особливо для автора, але змушений повторитися, що дана стаття “слабка”, так як практично не містить фактів. Я був би радий і вдячний, якби цю статтю доповнили, після чого з упевненістю і навіть гордістю написав: “Автору + і дуже добре, що у нас є якісні та незалежні журналісти”

 • Ось цікава інформація, чому в Росії асфальт кладуть саме зимою: http://zyalt.livejournal.com/811186.html

 • s.i.r.i.e.s

  Пропоную автору взяти під контроль цей асвальт і через рік написать статтю що з ним сталось, якщо розсипеться – лист на селишного голову (відповідь теж в статтю), якщо все норм – ну то знач норм)))

 • s.i.r.i.e.s

  Стаття в стилі (іду я гуляю і тут ворона насрала) я сфоткав і про це написав, яка погана ворона. Якщо нормально розібратись:
  1. Лист на селишного голову з поясненням чі це плановий ремонт дорогі (тоді де проект), чі це ямковий ремонт (тоді де графік ремонту доріг).
  2. Цікава булаб відповідь у виді звіту скільки і що зробили. (лист відповідь)
  3. Чі планується повне асвальтування “бетонкі”
  P.S. Направлений лист + 1 стаття на сайт, відповідь Голови ще +1 стаття на сайт, поговорить з експертом щодо цього ремонту або глануть гости і зробити витягі з нього щодо цього ремонту + ще 1 стаття

  • Адмін

   В журналістиці є таке поняття, як фотофакт.

   • s.i.r.i.e.s

    це харашо шо “фотофакт”, ми говоримо про смислове навантаження статті, от візьмемо
    http://kvasyliv.rv.ua/zavtra-bude-proholodno-i-pohmuro/
    шо це за стаття? в тебе банер з Gismeteo вісить, стаття “капетан очевидность” ??? смисл в ній, опять стиль – проснувся, глянув на своєму сайті погоду і на своєму сайті написав

 • Здолбунівсіті

  Дякуємо за згадку ЗС у якості прикладу! Коментарі – дружні, конструктивні і їх врахування піде лише на користь автору і сайту!

 • Павло

  Судячи з додатку до бюджету на 2014 рік, за рахунок транспортного та інших зборів влада планувала у цьому році реконструювати дороги семи вулиць Квасилова і виділити на це 110 тисяч гривень. Що стосується вулиці Перспективної, то має бути в селищній раді чиновник, який повинен був відповідати за якісь проведення відповідних робіт. І що з ним робити? Знову зрозуміти і пробачити, чи викинути у сімтник?

 • Значить так, квасилівські міщани!
  Розказую реальність, яка є зараз є в Рівненській області з вкладанням асфальту в таких селищах як Квасилів.
  1. Асфальт по всіх нормах “Автодору” КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ укладати у мінусову температуру.
  2. Корупція в таких справах є зараз настільки фантастичною, що простому манюпасу навіть уявити собі важко… Конкретно можна з ймовірністю 100% стверджувати, що селищний голова Квасилова отримав собі на кишеню біля 20% від суми замовлення на укладання цього асфальту в селищі. Цей відсоток є сталим в області вже багато років…
  3. Поспіх, з яким це було зроблено ось це, зрозумілий. Селищний голова Квасилова міг спокійно тримати гроші на цей асфальт до весни, але “вєтєр пєрємєн” змусив його витратити їх вже і негайно. В країні щось там говорять про “антикорупційне бюро”, про замміністра МВС грузинку Згуладзе… Моя думка, що селишний голова Квасилова вирішив взяти “своє” по крупному в останнє і піти вже на пенсію, як він сам заявляв…

  П.С. Усім дописувачам після мене, які будуть обговорювати не цей, власне, текст, а, приміром, мене чи автора статті, хочу сказати наступне: селищний голова Квасилова взяв собі в кишеню за сьогоднійшній асфальт стільки, стільки ви, працюючи 5-8-10 років (на зарплаті 2-3 тис.грн.), не заробите… Отака от фігня, квасилівські малята…