На вулиці Зеленій у Квасилові вода змішалася з багнюкою

na-vulytsi-zelenij-u-kvasylovi-voda-zmishalasya-z-bahnyukoyu

Жахливе дорожнє покриття, відсутність пішохідної зони, підтоплення дворів та господарських будівель, а віднедавна ще й постійний рух великогабаритного транспорту – от лише деякі проблеми, які турбують мешканців вулиці Зеленої, що в Квасилові.

Жителька Зеленої Ніна Сулько не приховує свого розчарування ситуацією, що склалася:

– Я дуже не люблю скаржитися, але сил терпіти те, що відбувається – просто немає. Настала осінь і дорога нашої вулиці знову перетворилася у багнюку, пройти дуже важко, усюди калюжі. Але ж люди змушені кожного дня іти цією дорогою на роботу, водити дітей до школи.

na-vulytsi-zelenij-u-kvasylovi-voda-zmishalasya-z-bahnyukoyu2

Ще гірше стало після того, як власники не так давно розданих земельних ділянок почали будівництво. Тепер дорогою почали регулярно їздити вантажні машини з будматеріалами. Вони знищили проїзджу частину, яка до цих пір не заасфальтована, ще більше. Днями ж взагалі трапився прикрий інцидент. Наш пудель вибіг на вулицю і його роздушила одна з великогабаритних машин. Водій навіть не зупинився. Хоча ми його дуже любили, це була лише собачка. Але так само небезпечно тепер вийти на вулицю і дітям. Оскільки пішохідна зона на Зеленій не облаштована, а рух є одностороннім – може трапитися що завгодно. Я уже не кажу про постійні вібрації будинків, які викликає курсування великогабаритної техніки. Моя хата зроблена зі шлаку, тож вона страждає найбільше.

Крім того, ще гострішою стала проблема підтоплення наших осель. Коли внаслідок будівництва навпроти рівень землі підніметься, уся вода хлине до нас у двори, руйнуючи приватні комунікації. Важко сказати, чи можна зараз пити воду з колодязів, оскільки вона вже давно змішалася з будівельними відходами.

na-vulytsi-zelenij-u-kvasylovi-voda-zmishalasya-z-bahnyukoyu3

Вважаю, що влада Квасилова має звернути увагу на наші негаразди. Адже жити в подібних умовах – дуже важко. Для початку, потрібно заборонити рух нашою вулицею важкогабаритного транспорту. Ці машини могли б курсувати і в об’їзд. Також потрібно щось робити зі станом дороги та підтопленням. Уже багато разів зверталися до селищної ради з проханням допомогти. Сподіваюся, що хоча б цього разу нас почують.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...