На виїзді краще, ніж вдома

Лише на п’ятому місці закінчив першу частину чемпіонату Рівненського району серед команд вищої ліги ФК «ЛМЗ-Квасилів». Головна причина спаду «червоно-зелених» – невдала гра на власному полі, де команда поступається вже у третьому матчі поспіль.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Славія» – 0:1 (0:1).

15 липня. 14.00. Квасилів. Селищний стадіон. 300 глядачів. 23 градуси. Оцінка поля – 3.

Арбітри: В.Левчик, П.Строк, В.Коздровський (усі – Рівне).

Квасилів: Кондрашин, Назарук, Перець (Чурок, 78), Грабар, Ю.Онищук, Мартинюк (Шпаковський, 62), Ткачук, Наливайко, В.Мельниченко, Гаврилюк (Арсенович, 70), О.Онищук.

Велика Омеляна: В.Матвійчук, Скляр, Кучер, Момоток, Гордійчук (Гурський, 79), Гуменюк (Паршиков, 84), Грицак, Волох, Бречко, Шипуков, Д.Давидюк (Семенчук, 86).

Гол: Грицак (42).

Попередження: Шпаковський (73), Арсенович (90) – обидва ФК «ЛМЗ-Квасилів».

Юнаки: 2:3 (Кубицький (11), Борисюк (21) – М.Матвійчук (3), Бартосевич (46), Пророк (48)).

Після переконливої виїзної перемоги у Заборолі над «Продторгобладнанням» – 4:2, квасилівські футболісти розраховували відбірати очки також і у лідера чемпіонату – великоомелянської «Славії». Однак як не старалися господарі, вони все ж програли – 0:1. Єдиний і вирішальний гол у ворота ФК «ЛМЗ-Квасилів» наприкінці першого тайму забив один з кращих бомбардирів нинішнього чемпіонату Олексій Грицак.

Результати інших матчів 10 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Продторгобладнання» – «Сатурн» – 1:2, «Горинь» – «Інтеркарс» – 2:4, «РОКО» – Будмаркет «Маяк» – 3:0, «Альянс» – ФК «Обарів» – 4:0.

На велику перерву ФК «ЛМЗ-Квасилів» іде в статусі середняка вищої ліги, посідаючи п’яте місце турнірної таблиці (14 набраних очок). У 10 матчах «червоно-зелені» здобули 4 перемоги, стільки ж зустрічей програли і ще 2 поєдинки звели унічию. Різниця м’ячів: 14-11. Вище за квасилівчан знаходяться «Славія», «Сатурн», «Продторгобладнання» та ФК «Обарів».

Поновиться чемпіонат району для команд вищої ліги більш, ніж через місяць – 26 серпня.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)