Над «бетонкою» засвітили ліхтарі (+фото)

nad-betonkoyu-zasvityly-lihtari

Ліхтарі вуличного освітлення зязвилися нещодавно на узбіччі вулиці Перспективної, у Квасилові, яку в народі називають «бетонкою».

Освітити вулицю Перспективну жителі квасилівських дев’ятиповерхівок вимагали від влади вже давно. А місяць тому вони зареєстрували відповідну петицію в системі електронного врядування «Розумне місто. Квасилів».

«Багато сотень людей рухаються цією дорогою щоранку і щовечора, йдучи на автобусну зупинку і потім – з роботи додому. Відсутність освітлення на цій ділянці створює серйозний дискомфорт мешканцям дев’ятиповерхівок» – зазначалося, зокрема, у петиції, під якою почали збирати підписи квасилівчани.

nad-betonkoyu-zasvityly-lihtari2

Лише після цього Квасилівська селищна рада в оперативному порядку уклала договір з командитним товариством «Рівнеагроенерго і компанія» на виконання робіт з реконструкції електроліній вуличного освітлення в смт.Квасилів по вулиці Перспективній.

nad-betonkoyu-zasvityly-lihtari3

Нині роботи уже завершені. Як повідомляє сайт публічних закупівель «Prozorro», бюджету Квасилова вони обійшлися у 86 962 гривні.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...