Не встояли проти лідера (+фото)

ne-vstoyaly-proty-lidera

Найбільшої поразки в нинішньому сезоні зазнав минулої неділі ФК «ЛМЗ-Квасилів». В домашньому матчі чемпіонату Рівненського району серед команд вищої ліги «жовто-зелені» розгромно поступилися лідеру і діючому чемпіону – великоомелянській «Славії».

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Славія» – 0:5 (0:3).

25 вересня. 14.20. Квасилів. Селищний стадіон. 80 глядачів. 12 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: А.Менько, В.Пилипчук (обидва – Здолбунів), В.Рикун (Рівне).

Квасилів: Тимощук, Усік, Островський, Онищук (Каштан, 70), Ягелюк, Мельнічук, Ошманін (Гордіюк, 60), Мартинюк, Ковальчук, В.Мельниченко, Арсенович (Перець, 75).

Велика Омеляна: Шамич, Склар, Симончук (Гурський, 68), Момоток (Шипуков, 76), Гуменюк (Гордійчук, 55), Козачок, Грицак, Волох, Бречко (Давидюк, 75), Конончук (Паршиков, 62), Пуц (Семенчук, 70).

Голи: Волох (8, з пенальті), Гуменюк (28), Скляр (35), Грицак (54, 82).

На 39 хвилині Мартинюк (ФК «ЛМЗ-Квасилів») не реалізував пенальті (воротар).

Попередження: Усік (8), Онищук (45) – Конончук (39), Гордійчук (78).

Гості почали поєдинок дуже активно і вже на 8 хвилині заробили пенальті, який чітко реалізував Роман Волох. Не зважаючи на намагання квасилівчан відігратися, футболісти «Славії» до перерви відзначилися ще двічі – забивали Юрій Гуменюк та Євген Скляр. Найреальнішу нагоду забити гол престижу ФК «ЛМЗ-Квасилів» втратив на 39 хвилині, коли 11-метровий штрафний удар призначили вже у ворота клубу з Великої Омеляни. До м’яча підійшов Володимир Мартинюк, але переграти голкіпера «Славії» Юрія Шмамича він не зумів.

ne-vstoyaly-proty-lidera2

Після перерви «Славія» забивала ще два рази – дубль оформив Олексій Грицак. На жаль, квіасилівчани на це так нічим відповісти і не зуміли, розгромно поступившись кращій на сьогодні команді вищої ліги – 0:5.

Результати інших матчів 13 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Горинь» – «Рівес» – 3:1, «Калина» – «Продторгобладнання» – 0:2, «Зеніт» – «Сатурн» – 1:4, ФК «Городище» – «Арсенал-Факел» – 2:1.

ne-vstoyaly-proty-lidera3

В турнірній таблиці ФК «ЛМЗ-Квасилів» продовжує посідати п’яте місце. Від групи лідерів «жовто-зелені» відстали уже суттєво.

Наступний матч чемпіонату району ФК «ЛМЗ-Квасилів» знову проведе на власному полі. У неділю, 2 жовтня, квасилівчани прийматимуть кустинську «Горинь». Початок гри – о 13.00.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)