Не встигли презентувати генплан, а він уже застарів

Не встигли презентувати генплан, а він уже застарів

Вже близько семи років розробляє для Квасилова генеральний план селища Рівненська філія Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто». Коли закінчиться ця тривала епопея – наразі не береться спрогнозувати ніхто.

Наприкінці літа цього року з’явилися повідомлення, що робота над генпланом нібито завершена. Але, як з’ясувалося згодом, її результати не задовольнили квасилівських фахівців, тож генеральний план знову повернули на доопрацювання.

За словами директора приватного підприємства «Землебудпроект», квасилівчанина Романа Семенюка, складається враження, що люди, які працювали над генпланом Квасилова, навіть не приїздили до селища:

– Генплан, який розробили для Квасилова у «Діпромісті» – вже давно застарів. За сім років, впродовж яких його створювали – багато чого змінилося. Тож документ, що нам запропонували, не відповідає сучасному стану речей. Його потрібно доопрацювати. Необхідно взяти земельну карту і звірити її з проектом генплану. Наразі ведеться робота з виявлення неточностей та їх усунення. А невідповідностей таких – дуже багато.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...