Не втримали перевагу (+фото)

Не втримали перевагу

Поступившись в 1/4 фіналу на власному полі дядьковицькому «Сатурну», ФК «ЛМЗ-Квасилів» припинив свою участь в нинішньому розіграші Кубка Рівненського району. По ходу матчу квасилівчани двічі вели в рахунку, але кожного разу дозволяли супернику відігратися. Доля путівки до півфіналу вирішилася в додатковий час, коли футболісти «Сатурна» ще двічі вразили ворота Володимира Тимощука.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Сатурн» – 2:4 (2:1, 2:2).
28 червня. 12.00. Квасилів. Селищний стадіон. 170 глядачів. 25 градусів. Оцінка поля – 3.
Судді: Я.Коломис (Рівне), Я.Пророк, С.Ганзюк (обидва – Велика Омеляна).
Квасилів: Тимощук, Арсенович (Котовський, 98), Ковальчук, Вознюк, Островський, Онищук (Болотнюк, 92), Наливайко, Мельнічук, Гаврилюк, Шпаковський (Перець, 116), Ошманін (Луцюк, 85).
Дядьковичі: Заруцький, Медвідь (Редько, 68), Ахіяров (Михальчук, 46), Мартинчук, Заграничний (Сачук, 46), Римарчук, Юхименко, Слободюк, Луцовят (Господинчик, 46), Денищук, А.Каранюк.
Голи: Вознюк (21), Ошманін (28) – Луцовят (25), Господинчик (70), Мартинчук (100), Юхименко (113).
Попередження: Тимощук (53, недисциплінована поведінка), Островський (55, недисциплінована поведінка) – Господинчик (55, недисциплінована поведінка).

Рахунок в матчі відкрив на 21-й хвилині Дмитро Вознюк, який завдав влучного удару в верхній кут воріт з-за меж штрафного майданчика. Але раділи квасилівчани недовго. Вже за чотири хвилини футболісти «Сатурна» відігралися. Неузгодженість захисників ФК «ЛМЗ-Квасилів» призвела до того, що В’ячеслав Луцовят ударом головою вирівняв становище. Та все ж, на перерву господарі поля пішли ведучи в рахунку. Після розіграшу кутового Ігор Ошманін вдало зіграв на добиванні – 2:1.

Не втримали перевагу2

Усе ішло до перемоги ФК «ЛМЗ-Квасилів». Але в середині другого тайму грубої помилки припустився голкіпер квасилівчан Володимир Тимощук, який не втримав у руках легкий м’яч. Андрій Господинчик цього нашому воротареві не пробачив – 2:2. Більше в основний час команди не забивали. Тож довелося грати додаткові 30 хвилин.

Не втримали перевагу3

Овертайм розпочався з атак ФК «ЛМЗ-Квасилів», футболісти якого втратили кілька дуже хороших моментів для того, щоб знову повести в рахунку. Далі ж гості вирівняли гру, після чого провели по м’ячу у ворота квасилівчан в кожному з додаткових таймів. Спочатку захисники ФК «ЛМЗ-Квасилів» спостерігали за тим, як Віталій Мартинчук забиває у їх ворота ударом головою, а крапку в матчі поставив Олег Юхименко, який на 113-й хвилині вдало зіграв індивідуально.

Таким чином, ФК «ЛМЗ-Квасилів» поступився – 2:4, припинивши боротьбу за Кубок району. Ця поразка стала першою для квасилівських футболістів у нинішньому сезоні.

Не втримали перевагу4

Свій наступний матч квасилівчани проведуть за тиждень – у неділю, 5 липня. В рамках першості району серед команд першої ліги вони на власному полі прийматимуть «Інтеркарс» з Білої Криниці. Початок гри – об 11.00.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)