Негода пошкодила електроопори

Мешканці багатоповерхівки відмовляються від централізованого опалення

Мешканці вулиці 1 Травня, що у Квасилові, серйозно злякалися, коли шалений вітер повалив електроопори. Струм від цього міг поширитися на будинки та спричинити пожежу. Надзвичайна ситуація трапилася під час буревію, що пройшовся селищем під вечір понеділка, 13 квітня. Про це повідомляє сайт «ЧаРівне».

– Вітром зламало стовп з електропроводами. Такий феєрверк був протягом години з вікна (провід об провід стукався), що ми тут всі полякалися. Пообривало проводи, стовп впав на дах житлового будинку. Ми переживали, щоб хоч пожежа ніде не почалася, – розповідають місцеві мешканці.

Внаслідок цього частина Квасилова залишалася без світла більше доби. Відновили електропостачання лише вчора, 14 квітня, близько 22 години.

Негода пошкодила електроопори2

Мешканці Квасилова також бідкаються, що селищний голова Дмитро Крет не реагує на їхні прохання. Тому готові навіть подавати до суду:

– В нас лежить скарга селищному голові, щоб спиляли дерево, яке там заважає. Однак реакції немає, – розповідає пані Валентина.Голова каже, що немає коштів. Слава Богу, що не сталася пожежа. Якщо селищна влада не вважає за потрібне нам допомогти, то ми будемо звертатися до суду. Хай суд вирішує, кому спиляти те дерево.

Денис ГРИЩУК

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...