Необережні будівельники залишили селище без світла

Необережні будівельники залишили селище без світла

Пошкодження будівельниками кабелю високої напруги, під час виконання земельних робіт поблизу п’ятеповерхівки по вулиці Молодіжній, 28-Б стало причиною зникнення електропостачання в оселях у значної частини мешканців Квасилова. Подія трапилася у середу, 22 квітня.

Як стало відомо, земельні роботи будівельники виконували на замовлення забудовника магазину, що має відкритися неподалік. До п’ятниці, 24 квітня, пошкоджений кабель ніяк не могли відремонтувати і електропостачання на Квасилів подавалося через резервні джерела живлення. Цього дня незадоволені мешканці будинку по Молодіжній, 28-Б організували зустріч, на якій намагалися висловити усі свої претензії забудовнику, однак власники майбутнього магазину до людей так і не прийшли.

Мешканка будинку по вулиці Молодіжній, 28-Б Світлани Басовець поскаржилася на хамську, за її словами, поведінку забудовників:

– Нас майже на цілий день залишили без світла і ніхто навіть не з’явився на зустріч з людьми, щоб попросити вибачення за свої дії. Зараз ми усі боїмося, що забудовник на цьому не зупиниться і, намагаючись провести водопровід до свого магазину, перекопає нам усю зелену зону, де в майбутньому має з’явитися дитячий майданчик. Але ми не дозволимо їм руйнувати прибудинкову територію. Нехай проводять водопровід в обхід!

Натомість забудовник та власниця майбутнього магазину Тетяна Онопрійчук своєї вини у пошкодженні кабелю не вбачає:

– Ми найняли кваліфікованих будівельників для проведення земельних робіт. Хто знав, що так станеться? Про зустріч з мешканцями будинку я дізналася надто пізно і не змогла підійти, а чоловік в цей час перебував у Києві. Обіцяю людям, що ми не будемо проводити водопровід через зелену зону, а прокладемо його в обхід. При потребі, можу зустрітись з мешканцями будинку і їм усе це пояснити.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...