Нічия в Олександрії

Нічия в Олександрії

На другому місці завершив перше коло першості Рівненського району з футболу серед команд першої ліги футбольний клуб «ЛМЗ-Квасилів». Для того, щоб повернутися на вершину, нашим землякам потрібно було перемагати ФК «Олександрія» в гостях. Але квасилівчани обмежилися лише нічийним результатом.

Від самого початку сценарій гри складався не на користь квасилівських футболістів. По ходу зустрічі гості поступалися – 0:2. Але гравці ФК «ЛМЗ-Квасилів» знайшли у собі сили ще до перерви відіграти один гол, а в другій половині матчу – вирівняти становище. Тож поєдинок в Олександрії завершився з рахунком 2:2.

Турнірне становище команд першості району в групі «Б» після першого кола: 1. «Інтеркарс» (Біла Криниця) – 18, 2. ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 17, 3. «Альянс» (Біла Криниця) – 16, 4. ФК «Житин» (Малий Житин) – 16, 5. ФК «Олександрія» – 16, 6. ФК «Колоденка» – 10, 7. «Вікторія» (Кустин) – 6, 8. «Олімпік» (Олександрія) – 5, 9. «Легіон» (Тайкури) – 0 очок.

Друге коло першості району серед команд першої ліги розпочнеться вже наступної неділі, 19 липня. Цього дня ФК «ЛМЗ-Квасилів» в гостях зустрінеться з ФК «Колоденка».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...