Нові послуги від «Нової пошти»: чому це вигідно

Відтепер у відділенні «Нової пошти», що знаходиться у Квасилові (Рівненщина) за адресою: вулиця Рівненська, 1, можна не лише відправляти та отримувати посилки, але й сплачувати комунальні рахунки, поповняти телефон та Інтернет, гасити кредити, а також перераховувати кошти на картку та знімати гроші з неї.

Про переваги здійснення таких платежів розповів керівник партнерського представництва ТОВ «Нова пошта» у Квасилові Дмитро Барановський:

– Мінімальна комісія на усі платежі, окрім комунальних, у нас складає 15 гривень, а у «Приватбанку» та «Ощадбанку» – 20 гривень.

Підприємцям ми пропонуємо здійснювати у нас оплату податків та інших фіскальних платежів на щомісячній основі. Що стосується фізичних осіб, то вони можуть оплачувати дешевше ніж у банку будь-які бездоговірні платежі: штрафи за порушення правил дорожнього руху, оплачувати Інтернет, платити за телебачення.

Варто також пам’ятати, що у суботу та неділю банки, як правило, не працюють, а в будні дні операційне обслуговування клієнтів у них відбувається тільки до 17.00. Тож якщо вже після зазначеного часу, чи у вихідні у нашого клієнта з’явиться гостра необхідність зняти кошти, або розрахуватися за товар, будемо раді бачити його у відділенні «Нової пошти».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...