Новий селищний дільничний: хто він?

Уже понад місяць у Квасилові працює новий дільничний. Це – старший дільничний офіцер поліції Микола Бондарець. Окрім Квасилова, він закріплений також і за Шпановим. Зізнається, робота нелегка, адже раніше на таке селище, як Квасилів передбачалося декілька дільничних.

У поліції пан Микола вже 13 років. Раніше він працював у столиці, але згодом переїхав до Рівного, де був зарахований до патрульної служби. Останні шість років пан Микола присвятив роботі дільничним.

У Квасилові Микола Бондарець поки що освоюється. За час його роботи тут ніяких екстраординарних подій не траплялося. Зазвичай квасилівчани звертаються з побутовими питаннями – сварки у сім’ї, непорозуміння між сусідами, тілесні ушкодження та інше.

– Нещодавно зверталася жіночка, просила допомогти, поспілкуватися з сином. У неї з сином постійні сварки. Попередній дільничний також займався цим питанням. Тож спілкувався з ним і я, – зазначив дільничний.

Звернення про події, які стаються у Квасилові, до пана Миколи надходять по-різному. Хтось телефонує за номером «102», хтось пише заяви безпосередньо дільничному або їде до Рівного. Проте такі заяви все одно потрапляють до Миколи Бондарця, бо займатися цими справами буде він. А ще надсилають звернення звичайною поштою, або електронною.

Окрім цього, дільничний веде нагляд за раніше судимими, які звільнилися з місць позбавлення волі, розглядає матеріали повідомлень, контролює виконання рішень суду, виконує кримінально-виконавчу інспекцію, слідчі приводи і таке інше.

Оскільки за дільничним закріплена не одна територія, застати його на місці без попередньої домовленості – складно. Тому при вході до дільниці є номер мобільного телефону пана Миколи. А все тому, що роботи для єдиного дільничного тут дуже багато і сидіти постійно на одному місці можливості немає.

– Раніше у Квасилові було три дільничних. Тож один міг сидіти у дільничному пункті, приймати людей, а інші – працювати за викликами, зі звільненими з місць позбавлення волі та інше. Проте після реформи поліції із 28 дільничних офіцерів у Рівненському районі спочатку залишилося лише 10, а нині збільшили штат до 15 осіб, – зазначає пан Микола.

Приймає громадян Микола Бондарець у дільничному пункті поліції, що знаходиться у Квасилові за адресою: вулиця Рівненська, 1. Домовитися про прийом можна за телефоном: 098-631-25-64.

Графік прийому громадян старшим дільничним офіцером, старшим лейтенантом поліції Миколою Бондарцем наступний:

Вівторок: 9.00 – 11.00,

Четвер: 18.00 – 21.00,

Субота: 10.00 – 13.00.

Ірина САМЧУК

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...