Операції в Ізраїлі потребує Богдан, щоб позбутися наслідків хвороби

Батьки школяра з Квасилова просять допомогти зібрати потрібну суму на оплату лікування.

Богданчик Ткачук у свої 12 років дізнався, що має захворювання, яке характерне для дорослих «Міастенія гравіс» – автоімунний нервово-м’язовий розлад, що клінічно характеризується патологічною слабкістю і стомлюваністю м’язів. У хлопчика це почало виражатись з м’язів очей.

«4 місяці тому ми помітили, що у нього майже повністю почало заплющуватися ліве око. Дитина скаржилася на двоїння в очах. Звернулися до лікарів, пройшли багато обстежень, дитині поставили діагноз «Міастенія гравіс». Захворювання може привести до повної м’язової атрофії. Лікарі призначили нам медикаментозне лікування, але стан дитини погіршується з кожним днем», – розповідає мама хлопчика.

Родина почала шукати клініки, яку можуть лікувати захворювання і зупинилися на ізраїльській клініці, яка готова прооперувати хлопчика, щоб виправити наслідки хвороби.

«Богдан перебуває в Ізраїлі на дообстеженні зі своєю тіткою, бо мама – вагітна, і їй заборонені будь-які перельоти, а тато змушений був виїхати на заробітки, щоб хоч якось заробити на лікування. В Ізраїлі пропонують зробити операцію Богдану з видалення вилочкової залози, діагноз певний на початковій стадії, тому операція може дати дитині ремісію і повноцінне життя. Але на це потрібно 56 тисяч доларів, а зібрано лише 15 тисяч. Тому лікарі Ізраїлю перенесли операцію на середину жовтня. Де ж взяти такі гроші так швидко? Надія на вас, на тих у кого є можливість і бажання допомогти», – розповідають рідні хлопчика.

Реквізити для допомоги:

«ПриватБанк»

Номер картки: 5168 7427 1381 9856

Ткачук Світлана Ярославівна.

 Про це повідомляє «ТСН».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...