Павло Дутко: «Будуємо новий Квасилів!»

Павло Дутко «Будуємо новий Квасилів!»

Передвиборча програма кандидата на посаду Квасилівського селищного голови Павла Дутка.

Дутко Павло Юрійович

Народився 30 травня 1981 року в смт.Квасилів. Українець. Православний. Безпартійний. Голова правління громадської організації «Новий Квасилів».

Передвиборча програма

Квасилів – моє рідне селище, яке я хочу бачити заможним, економічно та туристично привабливим населеним пунктом з розвиненою інфраструктурою. Іду у владу для того, щоб отримати реальні механізми для покращення рівня життя мешканців Квасилова та вирішити усі ті соціальні проблеми, які турбують простих людей.

1. Наведення ладу в житлово-комунальному господарстві селища.

Створення альтернативних комунальних служб селища, в результаті чого комунальні послуги стануть доступними та якісними. Допомога бажаючим встановити автономну систему теплопостачання в багатоквартирних будинках. Сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків для ефективного вирішення комунальних питань.

2. Квасилів –селище, безпечне для людей.

Вирішення проблеми з засиллям бродячих собак шляхом стерилізації тварин та відправлення найбільш небезпечних з них у спеціальні притулки. Посилення охорони громадського порядку. Забезпечення спокою у селищі.

3. Благоустрій вулиць.

Освітлені та відремонтовані дороги Квасилова – один із моїх головних пріоритетів. Мешканці селища не боятимуться їздити та ходити дорогами незалежно від часу доби. Великогабаритні автомобілі більше не руйнуватимуть покриття доріг та будинки приватного сектора. Вони курсуватимуть лише промисловою зоною.

4. Дітям – найкращі можливості для навчання та розвитку.

Суттєве зменшення черги для дітей в дитячий садочок шляхом створення додаткових груп в дошкільному навчальному закладі. Забезпечення Квасилівської амбулаторії загальної медицини – сімейної практики ще одним кваліфікованим лікарем-педіатром, який прийматиме хворих щоденно впродовж повного робочого дня. Покращення якості надання медичних послуг.

5. Вирішення проблеми підтоплення частини приватного сектора селища.

Спорудження нових меліоративних каналів та водозбірників для локального відведення поверхневих та пониження ґрунтових вод на територіях, які найбільше страждають від підтоплення.

6. Селищна рада – повна прозорість дій.

Відкритість влади та регулярні звіти перед громадою за проведену роботу та витрачені кошти. Створення офіційного сайту Квасилівської селищної ради, на якому публікуватимуться усі проекти та рішення, прийняті виконкомом та сесією селищної ради. Організація громадських слухань перед прийняттям важливих для селища рішень.

7. Сприяння місцевому підприємництву.

Створення максимально сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій. Забезпечення прозорості і законності оренди та продажу об’єктів комунальної власності, реалізація проектів на конкурсній основі. Створення нових робочих місць для квасилівчан.

8. Врегулювання питання виділення земельних ділянок мешканцям селища.

Проведення аудиту ефективності використання уже виділених земельних ресурсів селища. Встановлення законності надання земельних ділянок. Затвердження прозорої черги на отримання земельної ділянки під забудову чи ведення бізнесу. Оприлюднення цієї інформації на сайті селищної ради.

9. Підтримка і розвиток фізкультури та спорту.

Допомога існуючим та створення нових гуртків з популярних видів спорту. Забезпечення необхідними ресурсами футбольної, баскетбольної, волейбольної та інших команд з ігрових та не ігрових видів спорту. Сприяння участі спортивних команд селища у всеукраїнських, обласних та районних змаганнях.

Будуємо новий Квасилів!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 4,25 із 5)
Loading...