Павло Дутко позмагається за посаду селищного голови

Громадська організація «Новий Квасилів» визначилася з кандидатами на місцевих виборах

У понеділок, 21 вересня, відбулися загальні збори членів громадської організації «Новий Квасилів». Присутні затвердили перелік кандидатів від організації, які візьмуть участь в місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня.

Таким чином, кандидатом на посаду Квасилівського селищного голови учасники зборів висунули голову правління громадської організації «Новий Квасилів» Павла Дутка. Ще чотири члени організації візьмуть участь у виборах в якості кандидатів у депутати Квасилівської селищної ради по своїх округах. Це – Віталій Орлюк, Іван Петрук, Алла Іськова та Сергій Юхимчук.

Громадська організація «Новий Квасилів» визначилася з кандидатами на місцевих виборах2

За словами голови правління громадської організації «Новий Квасилів» Павла Дутка, він іде на вибори з командою непересічних людей, які є фахівцями кожен у своїй галузі:

– Як кандидат на посаду селищного голови, чудово розумію, наскільки важливо мати для майбутнього очільника селища свою ефективну команду. У мене така команда є. Її основу складають наші кандидати в депутати – фахові економіст, працівник торгівлі, бухгалтер та землевпорядник. У Квасилові вже давно існує запит на оновлення влади. Тому ми ведемо на вибори нових, порядних та професійних людей, які бажають оновити селищну раду та продемонструвати громаді нову якість діяльності органу місцевого самоврядування Квасилова. Вже найближчим часом ми запропонуємо громадськості свою програму вирішення найнагальніших проблем селища та власне бачення його подальшого розвитку та розбудови. Переконаний, що у Квасилова є чудові можливості, щоб стати прикладом для усіх населених пунктів Рівненського району. Саме покращенням якості життя мешканців селища і займатимемося, прийшовши до влади. Разом ми збудуємо новий Квасилів!

Громадська організація «Новий Квасилів» визначилася з кандидатами на місцевих виборах3

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 4,00 із 5)
Loading...